ecdl logoSākušās pilotapmācības LIKTA projekta “Introducing Online collaboration methods and tools in education” (Online4EDU) ietvaros

 No šā gada 12. janvāra Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Vācijā ir sācies pilotapmācības kurss skolotājiem “Tiešsaistes sadarbības rīki izglītībā”.

skolotajiLatvijā  pirmā apmācību diena bija 15. janvārī Rīgā, kur piedalījās 34 pedagogi no 21 izglītības iestādes. Pilotapmācībās iesaistījušies skolotāji no Rīgas, Rīgas reģiona, Cēsu  novada, Daugavpils, Dobeles, Jelgavas, Liepājas, Kuldīgas, Smiltenes, Rēzeknes, Ventspils, Talsiem un Talsu novada.

Pēc kursa pabeigšanas dalībnieki būs apguvuši šādas lietas:

ð  tiešsaistes sadarbības jēdzieni, ieguvumi un riski;

ð  kā izveidot tiešsaistes sadarbības rīkus un kādi iestatījumi nepieciešami;

ð  tiešsaistes sadarbības rīki un to izmantošana;

ð  kā lietot tiešsaistes sadarbības rīkus mobilās ierīcēs;

ð  kā sagatavot skolas mācību stundas ar tiešsaistes sadarbības rīkiem;

ð  kā mācīt ar tiešsaistes sadarbības rīkiem;

ð  veidi, kā mācīt par tiešsaistes sadarbības rīkiem (pēc vēlēšanās).

Sekmīgi pabeidzot kursu, pedagogi saņems profesionālās pilnveides sertifikātu. Skolotājiem tiks piedāvāts arī kārtot ECDL testu “Sadarbība tiešsaistē un sekmīgi nokārtojot eksāmenu saņemt Eiropas datorprasmju sertifikātu (ECDL).

 Projekts „Introducing Online collaboration methods and tools in education” (Online4EDU) ir Eiropas Savienības ERASMUS + atbalstīts projekts ko īsteno LIKTA (Latvijas informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija) sadarbībā ar partneriem no Igaunijas, Īrijas, Lietuvas un Vācijas. Vairāk informācijas par projektu pieejams šeit: http://www.online4edu.eu/.

 

 

 

 

 

Share →

Atbildēt