e-Skills for Jobs 2014 galvenie pasākumi Latvijā

Projekts “IT manai nākotnes karjerai”
Projekta noslēgums norisinājās 2014. gada 26. februārī.

IMG_4139Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģiju asociācijas (LIKTA) un “Microsoft Latvia” rīkotajā projektā “IT manai nākotnes karjerai” savas informācijas tehnoloģiju (IT) prasmes uzlabojuši vairāk nekā 1200 jaunieši Latvijas reģionos
Vairāk par noslēguma pasākumu lasiet šeit!

 

Paplašināta partnerība sadarbības memorandam par „E-prasmju partnerības” izveidi Latvijā.
2014. gada 24. martā

Atklājot E-prasmju nedēļu, augsta līmeņa nozares līderu un politikas veidotāju diskusijas laikā tika analizēts gada laikā paveiktais un paplašināta partnerība sadarbības memorandam par “E-prasmju partnerības ” izveidi Latvijā.
Vairāk par pasākumu lasiet šeit!

 

IKT Karjeras dienas 2014 (ICT Careers days 2014)
2014. gada 25., 26. un 27. marts.

Pasākuma mērķis bija iepazīstināt 9. līdz 12. klašu skolēnus ar IKT nozari un saistīto profesiju noslēpumiem, apmeklējot ar informācijas tehnoloģijām saistītos uzņēmumus un organizācijas. Vairāk nekā 350 skolēniem bija iespēja iepazīties ar IKT saistītām profesijām un apmeklēt seminārus. IKT karjeras dienas ietvaros tika organizēti arī uzņēmumu izbraukumi uz skolām, novadot lekcijas/stundas un augstskolās – atvērto durvju dienas.

IKT karjeras dienas pasākumus apmeklēja skolēni un skolotāji no Rīgas, Jelgavas, Vangažiem, Tukuma, Ķekavas, Inčukalna, Dobeles, Daugavpils, Kuldīgas, Rēzeknes, Ilūkstes un Jūrmalas, Valmieras un Liepājas. IKT karjeras dienas dalībniekus uzņēma un izbraukumu seminārus vadīja 18 Latvijā pazīstami uzņēmumi un organizācijas – Lattelecom, RIX Technologies, Microsoft Latvia, Exigen Services Latvia, Swedbank, Accenture Latvijas filiāle, DPA, FMS, Komerccentrs DATI grupa, CERT.LV, LETA, BRIGHT, Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūra, LU Datorikas fakultāte, Elektronikas un datorzinātņu institūts, Elektroniskie sakari, Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs, Valsts reģionālās attīstības aģentūra.

DSC_1125 DSC_1131 IMG_0254 IMG_2507

Konference IT skolotājiem
2014. gada 21. augusts, Rīgas Tehniskā universitāte

LASTE 2014
2014. gada 30. – 31. oktobris, Rīgas 3. ģimnāzija

Konkurss “Labākais e-prasmju veicinātājs”" ( Best e-Facilitator)
Datums tiks precizēts

Share →