Jauniešiem no 16 gadiem un skolotājiem ECDL karte un testi – tikai 5 EUR

New PictureE-prasmju nedēļas 2015 laikā LIKTA izsludina akciju jauniešiem un skolotājiem “ECDL karte un testi – tikai par 5 EUR”.

Eiropas datorprasmes sertifikāts ir pasaulē lielākā datorprasmju sertificēšanas programma, kas ir izplatīta vairāk nekā 148 pasaules valstīs. Šādus sertifikātus ieguvuši jau vairāk kā 9 miljoni cilvēku visā pasaulē. Visaptverošs Eiropas datorprasmes sertifikāta programmas mērķis ir uzlabot zināšanu līmeni par informācijas tehnoloģiju, paaugstināt prasmi personālo datoru lietošanā un parastāko datoru lietotņu izmantošanā kā Eiropā, tā visā pasaulē.

Šīs akcijas ietvaros no 2015. gada 23. marta līdz 27. martam jauniešiem un skolotājiem ir iespēja iegādāties ECDL sertifikācijas karti un nokārtot visus testus tikai par 5 euro.

ECDL karte ir jāiegādājas E-prasmju nedēļas laikā no 23.marta līdz 27.martam. Testus  varēsiet kārtot līdz šāgada 30. aprīlim.

Sekmīgi nokārtojot testus jebkurā no ECDL autorizētajiem testēšanas centriem Latvijā, saņemsi atbilstošu Eiropas datorprasmju sertifikātu.

Lai uzzinātu vairāk par Eiropas datorprasmju sertifikāciju, sekojiet www.ecdl.lv

Konkurss ir spēkā tikai E-prasmju nedēļas 2015 laikā no 23. līdz 27. martam!

Share →