Article

0

Eiropas Digitālo prasmju un darbavietu platforma svin 1 gada jubileju!

Eiropas Digitālo prasmju un darbavietu platformai šī gada 20. maijā aprit viens gads. Lai to atzīmētu, Eiropas Komisija, platformas komanda un nacionālās Digitālo prasmju koalīcijas 25 ES dalībvalstīs organizē dažādus pasākumus, kas ilgs vairāk nekā divas nedēļas

  • 20. maijs, 2022. gads
0

Sociālā kampaņa “Digitālās drošības ceļvedis”

Digitālās drošības ceļvedis ļauj novērtēt savas esošās zināšanas digitālajā satiksmē un sniedz ieteikumus ierīču un tajās uzglabāto datu drošībai gan ikvienam sabiedrības loceklim, gan biznesam.

  • 17. maijs, 2022. gads
0

IKT profesionāļu apmācībās jau 355 IKT nozares profesionāļi izmantojuši iespēju paaugstināt savas prasmes

Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) partnerībā ar Latvijas IT Klasteri turpina paaugstināt IKT profesionāļu zināšanas un prasmes Eiropas Savienības fonda projekta “Partnerībā organizētas IKT profesionāļu apmācības inovāciju veicināšanai un nozares attīstībai” (līg. Nr. 1.2.2.1/19/A/005) ietvaros.

  • 25. aprīlis, 2022. gads
0

Iespēja piesaistīt praktikantus digitālo darbu veikšanai

Virtuālo prakšu projekta ietvaros uzņēmumam ir iespēja pieteikties kā prakses devējam un piesaistīt praktikantus, kas ir apguvuši zināšanas un ieguvuši sertifikātus biznesa un datu analīzē, programmu un lietotņu izstrādē, python programmēšanā un microsoft 365 administrēšanā. Praktikanti neklātienē risinās prakses devēja uzdotos uzdevumus.

  • 20. aprīlis, 2022. gads
0

Digitālās nedēļas 2022 tiešaistes pasākumi 25. MARTĀ

No 21. līdz 25. martam Digitālās nedēļas 2022 ietvaros Latvijas Informācijas un Komunikācijas Tehnoloģijas Asociācija (LIKTA) sadarbībā ar Digitālās nedēļas partneriem piedāvā daudzveidīgu bezmaksas tiešsaistes pasākumu programmu.

  • 24. marts, 2022. gads