Article

0

Runa par stāvokli Eiropas Savienībā 2023. gadā

Šī gada 13. septembra Eiropas Komisijas priekšsēdētāja Urzula fon der Leiena Eiropas Parlamentā uzstājās ar ikgadējo runu par galvenajām prioritātēm un pamatiniciatīvām nākamajam gadam, kuru pamatā ir Eiropas Savienības panākumi un sasniegumi pēdējos gados.

  • 26. septembris, 2023. gads
0

Digitālās darbvietas: padziļinātā analīze

Padziļināta analīzes rezultāti norāda uz to, kā dažādi Eiropas ietvari Eiropas prasmju, kompetenču, kvalifikāciju un profesiju ietvars (ESCO) un e-kompetences ietvars (e-CF) apraksta digitālos darbus, profesijas un amatus. 

  • 26. septembris, 2023. gads
0

IZM un Google vienojas par sadarbību skolotāju izglītošanā digitālajā pedagoģijā

Trešdien, 20. septembrī Izglītības un zinātnes ministrija parakstīja saprašanās memorandu ar “Google Cloud” partneri SIA “Baltijas Informācijas Tehnoloģijas” par sadarbību zināšanu pārnesei “Google for Education” vides izmantošanai izglītībā un skolotāju izglītošanā digitālajā pedagoģijā.

  • 22. septembris, 2023. gads
0

Aicina pieteikties tiešsaistes darba dienai „Darbs un karjera Latvijā”

Darba devēji aicināti reģistrēties dalībai Nodarbinātības valsts aģentūras un Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla EURES rīkotajā tiešsaistes darba dienā „Darbs un karjera Latvijā”, kas norisināsies šī gada 18. oktobrī no plkst. 14.00 līdz 16.00 Eiropas darba dienu platformā.

  • 15. septembris, 2023. gads