Aicinām darba devējus, kuri meklē darbiniekus, pieteikties dalībai NVA Vakanču gadatirgū Rīgā

Aicinām darba devējus, kuri meklē darbiniekus, pieteikties dalībai NVA Vakanču gadatirgū Rīgā

  • 26. oktobris, 2023. gads
  • 0 comments

2023. gada 7. novembrī Rīgas konferenču un pasākumu centrā “Fantadroms” (Gustava Zemgala gatvē 74a, Rīgā) no pulksten 11.00 līdz 15.00 norisināsies Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) rīkotais Vakanču gadatirgus, lai klātienē un vienuviet varētu satikties darba devēji un darba meklētāji.

Darba devējiem tā būs iespēja atrast vajadzīgos darbiniekus, bet darba meklētājiem – piemērotu darbu. Dalība NVA Vakanču gadatirgū gan darba devējiem, gan darba meklētājiem ir bez maksas!

Piedaloties Vakanču gadatirgū Rīgā, darba devēji varēs ne vien piedāvāt darba meklētājiem aktuālās vakances un veikt pirmās darba intervijas ar kandidātiem uz brīvajām darba vietām, bet arī informēt pasākuma apmeklētājus un dalībniekus par savu uzņēmumu, veicinot tā atpazīstamību.

Pieteikties dalībai NVA Vakanču gadatirgū Rīgā darba devēji aicināti līdz 31.oktobrim, elektroniski aizpildot pieteikuma anketu.

2023.gadā NVA Vakanču gadatirgi tiek rīkoti ESF projekta “Subsidētās darbavietas bezdarbniekiem” Nr.9.1.1.1/15/I/001 ietvaros.

Informācija tiešsaistē:
Digitālās tehnoloģijas/specializācija:
Digitālās prasmes
Digitālo prasmju līmenis:
Pamata
Vidējs
Augsts
Ģeogrāfiskais tvērums - valsts:
Latvija
Iniciatīvas veids:
Nacionālā iniciatīva