Aicina izmantot jaunākos mācību ceļvežus un materiālus digitālo prasmju jomā

Aicina izmantot jaunākos mācību ceļvežus un materiālus digitālo prasmju jomā

  • 10. oktobris, 2023. gads
  • 0 comments

Eiropas Digitālo prasmju un darbavietu platformā pieejami jauni mācību ceļveži, kas bagātinās platformas lietotāju mācību pieredzi. Šī funkcionalitāte piedāvā virkni iepriekš sagatavotu mācību materiālu par dažādām aktuālām tehnoloģijām jaunu zināšanu apguvei.

Ikvienam interesentam ir iespēja iegūt piekļuvi Eiropas Digitālo prasmju un darbavietu platformas jaunajai sadaļai ar mācību ceļvežiem. Tie ir dažādi izglītojoši materiāli sadalīti tematiski un dažādos līmeņos, kas palīdz sagatavot mācību plānus.

Pieejamajos mācību ceļvežos tiek aplūkotas šobrīd aktuālākās tehnoloģijas, piemēram, kiberdrošība, mākslīgais intelekts, lielie dati, blokķēde, tīmekļa attīstība un digitālā transformācija, un turpmāk tiks piedāvāti arvien vēl jauni mācību ceļveži. Šie ceļveži ir domāti gan cilvēkiem bez priekšzināšanām, kuri vēlas apgūt tēmu no pašiem pamatiem, gan tiem, kuriem jau ir pamatzināšanas un vēlas tās pilnveidot.

Mācību ceļvežus iespējams saglabāt savā lietotāja profilā, vai nu kā vienotu mācību kopumu, vai kā atsevišķas vienības, un sekot savam progresam. Lietotājiem iespējams saglabāt jebkāda veida pieejamo saturu (piemēram, prasmju resursus, prasmju publikācijas, apmācību piedāvājumus un mācību materiālus), kā arī veidot savu individuālo mācību ceļvedi!

Personīgo profilu Digitālo prasmju un darbu platformā iespējams izveidot ŠEIT.

Sekojiet līdzi jaunumiem platformā, lai uzzinātu vairāk par aktualitātēm digitālo prasmju jomā!

Digitālās tehnoloģijas/specializācija:
Mākslīgais intelekts
Kiberdrošība
Lietu internets
Lielie dati
Blokķēde
Mašīnmācīšanās
Mobilās lietotnes izstrāde
Tīmekļa attīstība
Digitālās prasmes
Digitālo prasmju līmenis:
Pamata
Vidējs
Augsts
Ģeogrāfiskais tvērums - valsts:
Eiropas savienība
Iniciatīvas veids:
Starptautiska iniciatīva