Aicina pieteikties jauniem bezmaksas digitālo prasmju pilnveides kursiem

Aicina pieteikties jauniem bezmaksas digitālo prasmju pilnveides kursiem

  • 4. septembris, 2023. gads
  • 0 comments

Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) ar Microsoft Philantropies finansiālu atbalstu piedāvā bezmaksas digitālo prasmju pilnveides kursus, kas palīdz pilnveidot darbinieku kvalifikāciju un paaugstināt efektivitāti darbā un ikdienā.

LIKTA ir saņēmusi finansiālu atbalstu projekta “Virtuālās prakses Baltijā” 3. kārtas īstenošanai. Iepriekšējā kārtā LIKTA sadarbībā ar Latvijas Universitāti un sadarbības partneriem Lietuvā un Igaunijā apmācīja vairāk nekā 12 000 kursu dalībnieku no visām Baltijas valstīm.

Visiem interesentiem šobrīd tiek piedāvāta iespēja apgūt mūsdienīgus kursus par mākslīgo intelektu latviešu vai angļu valodā (pēc izvēles):

  • Ievads mākslīgajā intelektā. Šajā kursā dalībnieki iegūs iesācējiem viegli uztveramas zināšanas par mākslīgo intelektu, tā pielietojumu, mašīnmācīšanos un darbu ar Azure Machine Learning Designer. Kurss notiks tiešsaistē latviešu un angļu valodā.
  • Pamati mākslīgajā intelektā ar Python. Šajā kursā dalībnieki iegūs jau padziļinātas zināšanas par mašīnmācīšanos, datu apstrādi mašīnmācīšanās nolūkiem, mašīnmācīšanās modeļiem un to veiktspējas novērtēšanu. Kursa dalībnieki risinās praktiskus uzdevumus pasniedzēja vadībā un varēs izveidot paši savu veiktspējīgu MI risinājumu. Kurss notiks tiešsaistē latviešu un angļu valodā.
  • Python programmēšana. Šis kurss ir paredzēts tiem, kuri vēlas iemācīties rakstīt Python kodu, atpazīt Python atbalstītos datu tipus un spēt izveidot Python kodu, kas loģiski atrisina konkrētu problēmu. Dalībnieki iemācīsies rakstīt, atkļūdot, uzturēt un dokumentēt Python kodu. Kurss pieejams ierakstā latviešu un angļu valodā.
  • Datu analīze ar Power BI. Šajā kursā dalībnieki apgūst prasmes darbā ar datiem, datu vizualizāciju un analīzi, kas palīdzēs efektīvi izmantot datus ikvienā jomā. Pēc kursa apgūšanas dalībnieki prot veikt dinamisko un scenāriju analīzi, kas ir būtiski biznesa vidē. Kurss pieejams ierakstā latviešu un angļu valodā.
  • Lietotņu un programmu izstrāde. Šajā kursā apgūst zināšanas par tādu lietotņu un programmu izstrādi, kas ļauj vienkāršot un automatizēt uzņēmuma ikdienas procesus daudz efektīvākai un veiksmīgākai uzņēmuma darbībai. Kurss pieejams ierakstā angļu, latviešu un lietuviešu valodā.

Reģistrācija un plašāka informācija par kursu saturu, laika grafiku un norisi ir pieejama mājaslapā www.balticinternships.eu

Projekta “VIRTUĀLĀS PRAKSES BALTIJĀ” 2. kārtas rezultāti

Informācija tiešsaistē:
Digitālās tehnoloģijas/specializācija:
Mākslīgais intelekts
Digitālās prasmes
Programmatūra
Mobilās lietotnes izstrāde
Digitālo prasmju līmenis:
Vidējs
Augsts
Eksperta
Ģeogrāfiskais tvērums - valsts:
Ārpus ES
Eiropas savienība
Iniciatīvas veids:
Starptautiska iniciatīva