Aicina uz semināru “Ceļā uz vienotu izpratni par digitālajām kompetencēm: teorija un prakse”

Aicina uz semināru “Ceļā uz vienotu izpratni par digitālajām kompetencēm: teorija un prakse”

  • 10. maijs, 2024. gads
  • 0 comments

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) un projekts “EPALE Nacionālais atbalsta dienests” sadarbībā ar Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociāciju (LIKTA) “Digitālās nedēļas 2024” ievaros 17. maijā plkst. 10.00 organizē semināru “Ceļā uz vienotu izpratni par digitālajām kompetencēm: teorija un prakse”, aicinot pieaugušo izglītotājus un pieaugušo izglītībā iesaistītos diskutēt par digitālajām kompetencēm un to vienotu izpratni atbilstoši Eiropas Iedzīvotāju digitālo kompetenču ietvaram DigComp2.2. Seminārs notiks klātienē un tam būs iespēja sekot līdzi arī attālināti.

Mūžizglītības programmu īstenotājiem, tajā skaitā arī ikvienam neformālo izglītības programmu nodrošinātājam, būtiski ir izprast DigComp2.2. ietvaru, kā arī veicināt tā ieviešanu nacionālā līmenī, iepazīt labās prakses piemērus un jau līdz šim apzinātos izaicinājumus, veidojot neformālo izglītības programmu saturu atbilstoši DigComp2.2. līmeņiem, kā arī novērtējot zināšanas, prasmes un attieksmes DigComp2.2. līmeņa noteikšanai.

Seminārā uzstāsies nozares eksperti un dalīsies gan ar teorētisko informāciju, gan praktisko pieredzi un ieteikumiem. Semināra programma pieejama ŠEIT.

Seminārs notiks klātienē Rīgas Tehniskās universitātes Zinātniskās bibliotēkas Konferenču zālē, Rīgā, Paula Valdena ielā 5, kā arī interesentam būs iespēja sekot semināra pirmās daļas tiešraidei EPALE Nacionālā atbalsta dienesta un LIKTA Facebook profilos.

Pieteikšanās semināra apmeklējumam klātienē ir atvērta līdz 15. maijam, aizpildot pieteikuma formu ŠEIT.

Ikvienam klātienes semināra apmeklētājs varēs saņemt apliecinājumu par semināra satura apguvi.

Seminārs tiek rīkots “Digitālās nedēļas 2024” ietvaros, kas šogad Latvijā norisināsies jau 15. reizi. “Digitālajā nedēļā 2024” notiks virkne saistošu pasākumu un diskusiju, kam ikviens interesents varēs sekot līdzi LIKTA Facebook profilā un citās interneta tiešraidēs.

Semināru organizē IZM sadarbībā ar LIKTA IZM īstenotā Eiropas Komisijas Erasmus+ projekta „EPALE Nacionālais atbalsta dienests” (Eiropas Komisijas Granta līgums Nr. 101074777—EPALE NSS LV) ietvaros.

#eprasmes24 #ADweeks24

Informācija tiešsaistē:
Digitālās tehnoloģijas/specializācija:
Digitālās prasmes
Digitālo prasmju līmenis:
Pamata
Vidējs
Augsts
Eksperta
Ģeogrāfiskais tvērums - valsts:
Latvija
Iniciatīvas veids:
Nacionālā iniciatīva