Digitālās nedēļas 2022 partneri tiekas seminārā

Digitālās nedēļas 2022 partneri tiekas seminārā

  • 7. marts, 2022. gads
  • 0 comments

4.martā notika Digitālās nedēļas partneru un dalībnieku seminārs, kurā piedalījās 170 pārstāvji no valsts organizācijām, pašvaldībām, bibliotēkām, IT nozares uzņēmumiem un NVO.

Seminārs notika Digitālās nedēļas 2022 ietvaros un semināra laikā dalībnieki tika iepazīstināti ar šogad plānotajām aktivitātēm Digitālās nedēļas laikā.

Šogad Digtiālā nedēļa Latvijā notiek jau trīspadsmito gadu un to organizē LIKTA sadarbībā ar Latvijas Digitālo prasmju partnerības partneriem. Tā Latvijā tiek organizētas Eiropas kampaņas ALL DIGITAL Weeks ietvaros.

Digitālā nedēļā 2022 tiek plānotas šādas tematiskās dienas:

  • Pirmdiena, 21. marts: Digitālās Nedēļas 2022 atklāšana – Eiropas Digitālās dekādes un Digitālas transformācijas un prasmju prioritātes Latvijā;
  • Otrdiena, 22. marts: Prasmes biznesam un nodarbinātībai;
  • Trešdiena, 23. marts: Pakalpojumi un digitālā identitāte;
  • Ceturtdiena, 24. marts: Drošība un kritiskā domāšana;
  • Piektdiena, 25. marts: Prasmes un infrastruktūra.

Seminārā varēja piedalīties organizācijas no visiem Latvijas reģioniem. Seminārā tika runāts par Digitālās nedēļas 2022 galvenajām aktivitātēm un tiešraidēm, kā arī Partneri iepazīstināja ar savām aktivitātēm nedēļas laikā.

Seminārā ar prezentācijām uzstājās pārstāvji no LIKTA, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas, Izlglītības un zinātnes ministrijas, Nodarbinātības Valsts aģentūras, CERT.lv., Latvijas Drošāka interneta centra, Kultūras informācijas sistēmu centra, Jumis Pro, SK ID Solutions, DATI Group, Ventspils Digitālā centra, Latvijas Valsts radio un televīzijas centra, Tet, Liepājas Izglītības attīstības un metodiskā atbalsta centra.

Šeit ir pieejama semināra dienas kārtība ar prezentācijām!

Šeit ir pieejams semināra ieraksts!

#eprasmes22

#ADWeeks2022

 

Informācija tiešsaistē:
Digitālās tehnoloģijas/specializācija:
Digitālās prasmes
Digitālo prasmju līmenis:
Pamata
Vidējs
Augsts
Ģeogrāfiskais tvērums - valsts:
Latvija
Iniciatīvas veids:
Nacionālā iniciatīva