Digitālās nedēļas 2023 pasākumi Liepājā

Digitālās nedēļas 2023 pasākumi Liepājā

  • 14. aprīlis, 2023. gads
  • 0 comments

No 24. līdz 28. aprīlim Latvijā norisināsies ikgadējā informatīvi izglītojošā kampaņa “Digitālā nedēļa 2023”. Plašu klātienes un tiešsaistes digitālo prasmju pilnveides pasākumu programmu iedzīvotājiem piedāvā Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes Izglītības attīstības un metodiskā atbalsta centrs, Zinātnes un izglītības inovāciju centrs un Digitālo inovāciju parks sadarbībā ar vairāk kā 15 partneriem. Dalība visos pasākumos ir bezmaksas.

Šogad Digitālās nedēļas Latvijā uzsvars tiek likts uz aktīvāku digitālo tehnoloģiju un pakalpojumu izmantošanu, vienlaikus pievēršot uzmanību digitālajai identitātei, drošībai un kritiskajai domāšanai. Atbilstoši šiem darbības virzieniem, arī Liepājā ogranizētie pasākumi paredzēti visdažādākajām mērķauditorijām, lai iegūtu ikdienā noderīgas zināšanas un prasmes visos digitālo prasmju līmeņos, sākot no pamata un beidzot ar augstām tehnoloģijām. Vairāk informācijas par visām nodarbībām un pieteikšanos ŠEIT.

Pieteikšanās tiešsaistes pasākumiem: https://ej.uz/DIGILiepajaTiessaiste

Pieteikšanās klātienes pasākumiem: https://ej.uz/DIGILiepajaKlatiene

Reģistrācija katras nākošās dienas pasākumiem atvērta līdz iepriekšējās dienas plkst.18:00, iesniedzot tiešsaistes pieteikuma formu, kas norādīta pie katra konkrētā pasākuma. 

Saite dalībai tiešaistes pasākumos tiks nosūtīta visiem reģistrētajiem dalībniekiem uz anketā norādīto e-pasta adresi. 

Papildu jautājumu gadījumā aicinām sazināties, rakstot uz e-pasta adresi mc@liepaja.edu.lv.

“Digitālā nedēļa 2023” Latvijā (#eprasmes23) organizē organizē Latvijas informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar vairāk nekā 150 partneriem Eiropas Savienības Prasmju gada (#EuropeanYearOfSkills) un ALL Digital Weeks 2023 (#ADWeeks2023) ietvaros, un šogad Latvijā tā notiks jau 14. reizi. Papildu informācija ir pieejama Latvijas digitālo prasmju partnerības platformā www.eprasmes.lv.

Digitālās tehnoloģijas/specializācija:
Digitālās prasmes
Mākslīgais intelekts
Kiberdrošība
Digitālo prasmju līmenis:
Pamata
Vidējs
Augsts
Eksperta
Ģeogrāfiskais tvērums - valsts:
Latvija
Iniciatīvas veids:
Nacionālā iniciatīva