Digitālās nedēļas 2024 partneri tiekas seminārā

Digitālās nedēļas 2024 partneri tiekas seminārā

  • 19. aprīlis, 2024. gads
  • 0 comments

18. aprīlī notika Digitālās nedēļas partneru seminārs, kurā piedalījās vairāk kā 50 pārstāvji no ministrijām un valsts iestādēm, pašvaldībām, bibliotēkām, IKT nozares uzņēmumiem un nevalstiskajām organizācijām. Seminārā tika runāts par Digitālās nedēļas 2024 centrālajām aktivitātēm un tiešraidēm, kā arī partneri iepazīstināja ar savām aktivitātēm nedēļas laikā.

Digitālā nedēļa tiek organizēta ALL Digital Weeks 2024 (#ADWeeks2024) ietvaros, un šogad tā Latvijā notiks jau 15. reizi. Digitālās nedēļas galvenie partneri kopā ar Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociāciju (LIKTA) ir DocLogix, Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs, Tet, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, Izglītības un zinātnes ministrija un Kultūras informācijas sistēmu centrs. Pasākumu organizēšanā jau iesaistījušies vairāk kā 100 partneri, tai skaitā IKT nozares uzņēmumi, valsts iestādes, pašvaldības, bibliotēkas un nevalstiskās organizācijas. Digitālā karte pieejama šeit.

Seminārā ar prezentācijām uzstājās pārstāvji no LIKTA, Latvijas Valsts radio un televīzijas centra, CERT.LV, Izglītības un zinātnes ministrijas, EPALE, Kultūras informācijas sistēmu centra, DocLogix, GEO Rīga, TET, Baltijas Datoru akadēmija, Lursoft, Datorium, Nodarbinātības Valsts aģentūra un Valsts policijas koledža.

Centrālajiem pasākumiem ikviens interesents varēs sekot līdzi LIKTA Facebook  un citās interneta tiešraidēs. Šogad Digitālajā nedēļā paredzētas šādas tematiskās dienas:

  • 13. maijs – Digitālās prasmes un mākslīgais intelekts
  • 14. maijs – Digitālie pakalpojumi un prasmes iedzīvotājiem
  • 15. maijs – Digitālās prasmes un risinājumi uzņēmējiem
  • 16. maijs – Digitālās drošības diena
  • 17. maijs – Digitālās prasmes izglītībā
  • 18. maijs – Digitālā Muzeju diena

Tiešraižu grafiks PDF formātā pieejams ŠEIT.

Partneriem joprojām ir iespēja iesaistīties Digitālās nedēļas 2024 pasākumu plānošanā un īstenošanā, aicinām pasākumus pievienot vēlākais līdz 30. aprīlim, kā arī pašiem piedalīties citu organizētajās aktivitātēs.

  • Instrukcijas pasākumu meklēšanai eprasmes.lv pieejama ŠEIT.
  • Instrukciju pasākumu ievietošanai All Digital weeks Eiropas kartē pieejama ŠEIT.

Plašāka informācija par visiem pasākumiem pieejama: www.eprasmes.lv sadaļā “Digitālā nedēļa 2024”, izvēloties interesējošo datumu un tēmu, kā arī, meklējot informāciju ar tēmturiem #eprasmes24 un #ADWeeks2024.

Ar nopublicētajiem pasākumiem vietnē www.eprasmes.lv ir iespēja arī dalīties, izmantojot dažādās sociālo tīklu iespējas (Facebook, Twitter, Instagram Telegram u.c.), ko aktīvi aicinām arī darīt!

Semināra darba kārtība un prezentācijas pieejamas ŠEIT. 

Semināra ieraksts pieejams ŠEIT.

Jautājumu gadījumā aicinām rakstīt uz e-pastu eprasmes@likta.lv.

#eprasmes24 #ADWeeks2024

Informācija tiešsaistē:
Digitālās tehnoloģijas/specializācija:
Digitālās prasmes
Digitālo prasmju līmenis:
Pamata
Vidējs
Augsts
Eksperta
Ģeogrāfiskais tvērums - valsts:
Latvija
Iniciatīvas veids:
Nacionālā iniciatīva