Digitālās nedēļas 2024 tematiskās dienas un centrālās tiešraides

Digitālās nedēļas 2024 tematiskās dienas un centrālās tiešraides

  • 27. marts, 2024. gads
  • 0 comments

Aktīvi notiek gatavošanās “Digitālās nedēļas 2024” aktivitātēm, kas šogad norisināsies no 13. līdz 18. maijam. Piedalīties tiek aicināts ikviens Latvijas iedzīvotājs ar mērķi veicināt sabiedrības digitālpratību, pievēršot uzmanību digitālajai identitātei, drošībai un kritiskajai domāšanai.

“Digitālās nedēļas 2023” pasākumu organizēšanā iesaistījas vairāk nekā 200 partneri – IKT nozares uzņēmumi, valsts iestādes, pašvaldības, bibliotēkas un nevalstiskās organizācijas, visā Latvijā piedāvājot ap 450 dažādus informatīvus un izglītojošus pasākumus, vebinārus un meistarklases.

“Digitālās nedēļas 2024” ietvaros notiks virkne saistošu pasākumu un diskusiju, kam ikviens interesents varēs sekot līdzi LIKTA Facebook un citās interneta tiešraidēs. Galvenie un reģionālie partneri turpina reģistrēt savus pasākumus, ar kuriem vienkopus varēs iepazīties platformas sadaļā “Digitālā nedēļa 2024”.

Atbilstoši tematiskajām dienām jau ieplānoti sekojoši tiešsaistes semināri:


13. maijs – Digitālās prasmes un mākslīgais intelekts:

14. maijs – Digitālie pakalpojumi un prasmes iedzīvotājiem:

15. maijs – Digitālās prasmes un risinājumi uzņēmējiem:

16. maijs – Digitālās drošības diena:

17. maijs – Digitālās prasmes izglītībā:

18. maijs – Digitālā Muzeju diena.

Tiešraižu grafiks PDF formātā pieejams šeit.


18. aprīlī no plkst. 10.00 līdz 12.00 paredzēts Digitālās nedēļas 2024 Reģionālo koordinatoru tiešsaistes seminārs. Reģistrācija dalībai pasākumā pieejama šeit.

Digitālā nedēļa tiek organizēta ALL Digital Weeks 2024 (#ADWeeks2024) ietvaros, un šogad tā Latvijā notiks jau 15. reizi. Digitālās nedēļas galvenie partneri kopā ar LIKTA ir DocLogix, Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs, Tet, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, Izglītības un zinātnes ministrija un Kultūras informācijas sistēmu centrs. Pasākumu organizēšanā iesaistījušies arī daudzi citi IKT nozares uzņēmumi, valsts iestādes, pašvaldības, bibliotēkas un nevalstiskās organizācijas.

Reģionālo partneru digitālā karte pieejama šeit.

#eprasmes24 #ADWeeks2024

Digitālās tehnoloģijas/specializācija:
Digitālās prasmes
Digitālo prasmju līmenis:
Pamata
Vidējs
Augsts
Eksperta
Ģeogrāfiskais tvērums - valsts:
Latvija
Iniciatīvas veids:
Nacionālā iniciatīva