Eiropas Komisija aicinās pieteikties programmas “Digitālā Eiropa” piektajai kārtai

Eiropas Komisija aicinās pieteikties programmas “Digitālā Eiropa” piektajai kārtai

  • 9. novembris, 2023. gads
  • 0 comments

21. novembrī Eiropas Komisija publicēs piekto uzaicinājumu iesniegt priekšlikumus saskaņā ar programmu “Digitālā Eiropa”. Pieteikšanās būs atvērta līdz 2024. gada 21. martam plkst. 17.00 (pēc Briseles laika).

Programmas piektā kārta paredz finansējumu 42 miljonu eiro apmērā, lai atbalstītu padziļinātu digitālo prasmju pilnveidi:

  • Specializētas izglītības programmas un padziļināta digitālo prasmju analīze: priekšlikumu izvērtēšana tiks balstīta uz pieredzi, kas gūta pirmajās uzaicinājuma kārtās. Īpaša uzmanību tiks pievērsta jaunākajām iniciatīvām, kuru mērķis ir atbalstīt digitālo pamatprasmju pilnveidi un novērtēšanu tādās digitālo tehnoloģiju jomās kā mākslīgais intelekts, lietu internets, kā arī citās starpdisciplinārās jomās.

  • Kiberdrošības prasmju akadēmija: šajā jomā tiks atbalstītas jaunas mācības iespējas vai līdz šim veiksmīgi īstenoto mācību iniciatīvu turpināšana. Īpaša uzmanība tiks pievērsta priekšlikumiem par aktivitātēm kiberdrošības jomā MVU un valsts pārvaldes aktuālo vajadzību apmierināšanai.

2023. gada 12. decembrī tiešsaistē notiks informācijas diena par piektās kārtas finansējuma iespējām. Pasākuma laikā būs iespēja uzzināt aktuālo par jauno uzaicinājumu un uzdot sev interesējušos jautājumus. Vairāk informācijas pieejama ŠEIT.

Uzziniet vairāk par piektās kārtas finansējuma iespējām Eiropas Savienības Finansējuma un iepirkumu portālā.

Vairāk informācijas par programmu “Digitālā Eiropa” pieejama ŠEIT.

#HaDEA #DigitalEUProgramme

Digitālās tehnoloģijas/specializācija:
Mākslīgais intelekts
Kiberdrošība
Papildinātā realitāte
Virtuālā realitāte
Digitālās prasmes
Digitālo prasmju līmenis:
Pamata
Vidējs
Augsts
Eksperta
Ģeogrāfiskais tvērums - valsts:
Eiropas savienība
Iniciatīvas veids:
ES institucionālā iniciatīva