ES programmēšanas nedēļa 2022

ES programmēšanas nedēļa 2022

  • 3. oktobris, 2022. gads
  • 0 comments

 No 8. līdz 23. oktobrim notiks ES programmēšanas nedēļa 2022.

ES programmēšanas nedēļa ir iedzīvotāju kustība, kas veltīta radošumam, problēmu risināšanai un sadarbībai, izmantojot programmēšanu un citas tehnoloģiskas aktivitātes. Pamatideja ir padarīt programmēšanu populārāku, parādīt jauniešiem, pieaugušajiem un vecāka gadagājuma cilvēkiem, kā ar programmēšanas palīdzību īstenot idejas, kliedēt maldīgus priekšstatus par programmēšanas prasmēm un sapulcināt kopā motivētus cilvēkus, kuri vēlas tās apgūt.

2021. gadā ES programmēšanas nedēļā piedalījās 4 miljoni cilvēku vairāk nekā 80 pasaules valstīs. Vidējais dalībnieks bija 11 gadus vecs, un 49 % dalībnieku 2021. gadā bija sievietes un meitenes. 88 % ES Programmēšanas nedēļas pasākumu notika skolās, kas pierāda, ka centieni apmācīt skolotājus 2021. gada kampaņā ir bijuši sekmīgi.

Pievienojieties ES programmēšanas nedēļai, organizējot programmēšanas pasākumu savā pilsētā, pievienojoties “Programmēšanas nedēļas visiem” spēku pārbaudei un veidojot sadarbību starp pasākumiem dažādās kopienās un valstīs vai palīdzot mums popularizēt programmēšana nedēļu, kļūstot par ES programmēšanas nedēļas vēstnieku savā valstī!

Ikviens ir aicināts organizēt vai pievienoties pasākumiem. Vienkārši izvēlieties tematu un mērķa auditoriju un pievienojiet savu pasākumu kartei.

Visu līmeņu skolas un visu mācību priekšmetu skolotāji ir jo īpaši aicināti piedalīties ES programmēšanas nedēļā, lai saviem skolēniem sniegtu iespēju iepazīt digitālo radošumu un programmēšanu. Uzziniet vairāk par šo iniciatīvu un to, kā noorganizēt savu pasākumu, apmeklējot skolotājiem veltīto tīmekļa vietni: CodeWeek.eu/Schools

Vairāk par ES programmēšanas nedēļu 2022 lasīt ŠEIT!

#CodeWeek

Informācija tiešsaistē:
Digitālās tehnoloģijas/specializācija:
Digitālās prasmes
Digitālo prasmju līmenis:
Vidējs
Eksperta
Augsts
Ģeogrāfiskais tvērums - valsts:
Ārpus ES
Eiropas savienība
Iniciatīvas veids:
ES institucionālā iniciatīva