Mākoņdatošanas mācību programma CloudCamp4MVU

Mākoņdatošanas mācību programma CloudCamp4MVU

  • 24. novembris, 2023. gads
  • 0 comments

Kopiena CloudCamp4MVU publicējusi mākoņdatošanas mācību programmu, kas paredzēta Eiropas Savienības maziem un vidējiem uzņēmumiem (MVU), lai atbalstītu digitālās pārveides procesā. Mācību programmu izstrādājuši pasaules mēroga eksperti mākoņdatošanas tehnoloģiju jomā, lai palīdzētu MVU pilnveidot digitālās prasmes daistībā ar mākoņdatošanas tehnoloģijām un risinājumiem.

Iniciatīva tiek īstenota ar Eiropas Savienības Veselības un digitālā izpildaģentūras (HaDEA) atbalstu piecās pilotvalstīs: Dānijā, Itālijā, Polija, Vācijā un Spānijā. Pilotprojekta posmā mācību procesā tiks iesaistīti aptuveni 400 MVU un vairāk nekā 1000 dalībnieku.

Iniciatīvas vadošais partneris ir uzņēmums FundingBox sadarbībā ar Schuman Associates, Fastlane, AKKA Technologies, Mylia u.c. Mācību programmas ietvaros MVU paredzēts individualizēts atbalstu, lai pēc iespējas praktiski noderīgāk izmantotu jaunāko digitālo tehnoloģiju sniegtās iespējas.

Pasaulē vadošie mākoņdatošanas tehnoloģiju uzņēmumi Amazon Web Services un EBN Network CloudCamp4MVU iniciatīvas ietvaros izstrādāto mācību programmu plāno nodrošināt pieejamu plašākai auditorijai, sadarbojoties ar mācību pakalpojumu sniedzējiem un uzņēmumiem visā Eiropā.

Vairāk informācijas par mācību programmu CloudCamp4MVU pieejama šeit.

Pievienoties CloudCamp4MVU kopienai iespējams šeit.

#CloudCamp4MVU #CloudPower

Digitālās tehnoloģijas/specializācija:
Mākoņdatošana
Digitālās prasmes
Digitālo prasmju līmenis:
Pamata
Vidējs
Augsts
Eksperta
Ģeogrāfiskais tvērums - valsts:
Eiropas savienība
Iniciatīvas veids:
ES institucionālā iniciatīva