NVA bezmaksas mācības starptautiskajā atvērto tiešsaistes kursu platformā “Coursera”

NVA bezmaksas mācības starptautiskajā atvērto tiešsaistes kursu platformā “Coursera”

  • 18. janvāris, 2024. gads
  • 0 comments

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina gan reģistrētos klientus, gan nodarbinātos un pašnodarbinātos, kuriem nepieciešams apgūt vai pilnveidot darba tirgū pieprasītās prasmes, pieteikties bezmaksas mācībām starptautiskajā atvērto tiešsaistes kursu platformā “Coursera”. Tā ir lieliska iespēja bez maksas tiešsaistē apgūt izglītības programmas informācijas tehnoloģiju, datorzinību, datu zinātnes,  uzņēmējdarbības un pārvaldības jomā, apgūt profesionālās ievirzes angļu valodu, kā arī attīstīt caurviju prasmes – komunikāciju un sadarbību darba vidē, mācīšanās spējas un metodes, pašorganizēšanos un laika menedžmentu, radošumu un inovācijas profesionālajā vidē.

Izglītības programmas platformā “Coursera” ir izstrādājušas pasaulē plaši pazīstamās izglītības iestādes un uzņēmumi, tostarp Jeilas Universitāte, Londonas Impērijas koledža, uzņēmumi IBM, Microsoft, Meta u.c. Mācības notiek galvenokārt angļu valodā. Mācību programmas apguves rezultātā dalībniekam tiek izsniegts profesionālais “Coursera” sertifikāts, kas ir atzīts un uzticams prasmju rādītājs.

Mācību jomas:

  • Uzņēmējdarbība (“Business”)
  • Datorzinības (“Computer science”)
  • Datu zinātne (“Data science”)
  • Informāciju tehnoloģijas (“Information Technology”)
  • Profesionālās ievirzes svešvalodu apguve (“Language Learning”)
  • Pārvaldība (“Management”)

Lai pretendētu uz platformas “Coursera” bezmaksas mācību licenci, jāaizpilda pieteikuma anketa NVA tīmekļvietnē, norādot izvēlēto mācību programmu. NVA, saņemot pieteikumu, izvērtēs pretendenta atbilstību mācību nosacījumiem un informēs par mācību uzsākšanas laiku. Ja ir nepieciešama speciālista palīdzība mācību programmas izvēlē, iesakām pieteikties NVA karjeras konsultācijai.

Gada laikā nodarbinātie platformā “Coursera” var mācīties ne vairāk kā sešus mēnešus, savukārt bezdarbnieka vai darba meklētāja statusā reģistrētie klienti – ne vairāk kā četrus mēnešus.

Plašāka informācija par NVA un atvērto tiešsaistes kursu platformas “Coursera” piedāvājumu izlasāma NVA tīmekļvietnes sadaļā “Coursera piedāvājums” (https://www.nva.gov.lv/lv/coursera-piedavajums-0).

Informācija tiešsaistē:
Digitālās tehnoloģijas/specializācija:
Digitālās prasmes
Digitālo prasmju līmenis:
Pamata
Vidējs
Augsts
Ģeogrāfiskais tvērums - valsts:
Latvija
Iniciatīvas veids:
Nacionālā iniciatīva