NVA Karjeras nedēļa – 2023. gada 23.- 27. janvāris

NVA Karjeras nedēļa – 2023. gada 23.- 27. janvāris

  • 17. janvāris, 2023. gads
  • 0 comments

No 23. līdz 27. janvārim Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) rīko Karjeras nedēļu “Pilnveido prasmes, ieguldi nākotnē!”. Piedalīties Karjeras nedēļas pasākumos var ikviens interesents, kurš vēlas apgūt jaunas prasmes, domā par savas karjeras plānošanu un veiksmīgu attīstību vai meklē darbu. Šogad būs pasākumi ne vien darba meklētājiem, bet arī darba devējiem un nodarbinātajiem. Dalība Karjeras nedēļas aktivitātēs ir bez maksas!

Karjeras nedēļā norisināsies tiešsaistes semināri par NVA darba devējiem piedāvātajiem personāla atlases pakalpojumiem un iespēju nodarbinātajiem ar NVA atbalstu apgūt jaunas prasmes. Notiks NVA karjeras konsultantu praktiskie semināri un meistarklases darba meklēšanas, karjeras plānošanas un darba tirgus pieprasījuma prognozēšanas jautājumos. Tiks rīkotas tikšanās par darba un karjeras iespējām tautsaimniecības nozarēs – medicīnā, inženierzinātnēs, informācijas un komunikācijas tehnoloģijās, kā arī valsts pārvaldē.

Karjeras nedēļas laikā NVA eksperti un karjeras konsultanti informēs, kādas profesijas būs pieprasītas nākotnē, kādas mūsdienīgas platformas izmanto darba tirgus prognozēšanā, kā apzināt savus resursus un kompetences darba meklēšanā, izvirzīt karjeras mērķus un motivēt sevi tos sasniegt.

NVA Karjeras nedēļas tiešsaistes pasākumiem aicinām pieteikties, izvēloties interesējošo aktivitāti un aizpildot pieteikuma anketu NVA tīmekļvietnes sadaļā “Karjeras nedēļa 2023”.

NVA filiāles visā Latvijā rīkos arī klātienes seminārus gan darba devējiem un nodarbinātajiem, gan darba meklētājiem par NVA atbalstu personāla piesaistē, mācību iespējām, darba tirgus prognozēm, darba meklēšanas metodēm un savas karjeras vadību. Informāciju par Karjeras nedēļas klātienes pasākumiem Jūs varat iegūt tuvākajā NVA filiālē!

Karjeras nedēļu darba meklētājiem NVA rīko jau sesto gadu pēc kārtas.

Informācija par semināriem un pieteikšanos pieejama ŠEIT!

Dalība Karjeras dienu aktivitātēs ir bez maksas!

Informācija tiešsaistē:
Digitālās tehnoloģijas/specializācija:
Digitālās prasmes
Digitālo prasmju līmenis:
Pamata
Vidējs
Augsts
Ģeogrāfiskais tvērums - valsts:
Latvija
Iniciatīvas veids:
Nacionālā iniciatīva