Uzzini konkursa “Tu uzveiktu kibernoziedznieku?” balvu ieguvējus

Uzzini konkursa “Tu uzveiktu kibernoziedznieku?” balvu ieguvējus

  • 10. jūnijs, 2024. gads
  • 0 comments

Lai pievērstu uzmanību datu un finanšu drošībai kibertelpā, Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar SEB banku Digitālās nedēļas Latvijā 2024 ietvaros aicināja ikvienu pārbaudīt savas zināšanas interaktīvā testā un piedalīties konkursā “Vai Tu uzveiktu kibernoziedznieku?”

Laikā no 13. līdz 18. maijam interaktīvo kiberdrošības testu kopā izpildījušas 580 personas. Ar 18 labāko rezultātu ieguvējiem, konkursa organizatori sazināsies personīgi, rakstot uz pieteikuma formā norādīto e-pasta adresi.

Lai arī Digitālās nedēļas 2024 konkurss ir noslēdzies, joprojām aicinām ikvienu interesentu pārbaudīt savas kiberdrošības prasmes. Visvērtīgākais ir zināšanas, ko palīdz iegūt interantīvais kiberdrošības tests, lai prasmīgāk rīkotos aizdomīgās situācijās.

Interaktīvā testa jautājumi veidoti, apkopojot biežāk izmantotās krāpnieku metodes, ar kādām saskārušies bankas klienti Baltijas valstīs. Lai veicinātu izpratni par datu un finanšu drošību, jautājumi papildināti arī ar ieteikumiem, kā konkrētajā situācijā pareizi rīkoties.

Pateicamies ikvienam, kurš piedalījās konkursā un aktīvi iesaistās arī citās digitālo prasmju pilnveides iniciatīvās!

#eprasmes24 #ADWeeks2024

Digitālās tehnoloģijas/specializācija:
Kiberdrošība
Digitālo prasmju līmenis:
Pamata
Vidējs
Ģeogrāfiskais tvērums - valsts:
Latvija
Iniciatīvas veids:
Nacionālā iniciatīva