Vidzemes inovāciju nedēļa 2023

Vidzemes inovāciju nedēļa 2023

  • 18. janvāris, 2023. gads
  • 0 comments

Līdz 3. februārim ikviens interesents aicināts pieteikt pasākumu Vidzemes inovāciju nedēļai 2023, kas šogad norisināsies jau piekto gadu no 20. februāra līdz 24. februārim visā Vidzemē.

Par šī gada nedēļas virstēmu izvēlēta improvizācija. Vidzemes plānošanas reģions kā Vidzemes inovāciju nedēļas koncepta aizsācējs aicina pašvaldības, organizācijas, uzņēmumus, biedrības, valsts pārvaldes iestādes,  izglītības un pētniecības iestādes un citus interesentus iesaistīties un bagātināt Vidzemes inovāciju nedēļas 2023 piecu dienu  pasākumu programmu.

Pasākumus var pieteikt Vidzemes inovāciju nedēļas tīmekļa vietnē https://innovation.vidzeme.lv, aizpildot pieteikuma veidlapu. Dalība Vidzemes inovāciju nedēļā ir bez maksas.

Arī 2023. gadā centrālā inovācijas entuziastu tikšanās vieta būs Vidzemes inovāciju nedēļas tīmekļa vietne https://innovation.vidzeme.lv. Tajā vienkopus būs redzama informācija par visiem pasākumiem, kas piecu dienu laikā tiks organizēti dažādās vietās Vidzemē gan klātienē, gan attālināti.

Pasākumus piesaki ŠEIT!

Kā katru gadu, arī šogad Vidzemes plānošanas reģions Vidzemes inovāciju nedēļas ietvaros organizēs konferenci. Tajā tiks detalizēti iztirzāts jēdziens “improvizācija” un tā sasaiste ar mūsdienu aktualitātēm, kā arī tiks aplūkoti piemēri, kas pierāda, ka improvizācija ir sekmīgi izmantojama jaunu ideju attīstībai.

Plānots, ka konference notiks trešdien, 22. februārī Līgatnē.

Par Vidzemes inovāciju nedēļu

Vidzemes inovāciju nedēļa pirmo reizi notika 2019. gadā. Tās mērķis ir stiprināt vidzemnieku inovācijas garu un veidot auglīgu vidi jaunu produktu un pakalpojumu radīšanai, sadarbībai un ideju apmaiņai starp izglītības un pētniecības sektoru, uzņēmējiem un zinātniekiem, nozaru līderiem un sabiedrību, ideju radītājiem un finansētājiem.

Visas aktivitātes nedēļas ietvaros tiek balstītas uz  trīs nemainīgiem stūrakmeņiem – Uzdrīkstēties! Zināt kā! Rīkoties! Tie simbolizē drosmi palūkoties uz produktiem un procesiem no cita skatupunkta, atmest konkurenci un meklēt kopīgus saskarsmes punktus, krāt zināšanas, pieredzi, idejas un kontaktus, lai to visu aktīvi izmantotu ikdienas darbā, labumu dodot arī vietējai kopienai, pašvaldībai, reģionam un valstij.

Informācija tiešsaistē:
Digitālās tehnoloģijas/specializācija:
Digitālās prasmes
Digitālo prasmju līmenis:
Vidējs
Augsts
Ģeogrāfiskais tvērums - valsts:
Latvija
Iniciatīvas veids:
Reģionālā iniciatīva