Women4Cyber darbnīca “OSINT – ko tas ļauj atklāt par tevi”

Women4Cyber darbnīca “OSINT – ko tas ļauj atklāt par tevi”

  • 7. jūlijs, 2023. gads
  • 0 comments

12. jūlijā plkst. 18:00 Women4Cyber Latvia aicina piedalīties klātienes darbnīcā “OSINT – ko tas ļauj atklāt par tevi”, kuru vadīs vadošā digitālās vides pētniece Baltijā, Atlantic Council’s DFRLab, NATO Stratcom COE  – Nika Aleksējeva.

Vai esat kādreiz aizdomājušies, ko par jums var uzzināt, izmantojot informāciju, kura ir brīvi pieejama digitālajā vidē? Vai zināt, ka tā ir daļa no informācijas drošības? Zinot, ko var atrast par citiem atvērtajos avotos, cilvēki sāk vairāk apzināties, kāda informācija ir pieejama par viņiem pašiem. Darbnīcā apgūtais, ļaus rūpīgāk izsvērt ikdienas digitālo higiēnu un pievērst tai lielāku uzmanību. Priekšzināšanas un pieredze nav nepieciešamas. Ierašanās ar savu datoru, entuziasmu un vēlmi satikt Women4Cyber Latvia kopienas dalībniekus! 

Darbnīca norisināsies Workland Offices kopstrādes birojā Rīgā. Workland ir kopstrādes birojs, kas piedāvā pilna servisa privātos birojus, kopstrādes darba vietas, kā arī sapulču telpas Baltijas valstīs. Līdzās iedvesmojošai un pielāgojamai darba videi Workland nodrošina profesionālu servisu un atbalstošu kopienu, kur uzplaukt biznesam.

Vietu skaits ir ierobežots un lai piedalītos darbnīcā, reģistrēties šeit.

Darba valoda: latviešu

#W4CLatvia #W4C #Women4Cyber #inclusion #diversity #cybersecurity #womenincybersec #genderequality

#digitalskills #rigatechgirls

Digitālās tehnoloģijas/specializācija:
Kiberdrošība
Digitālo prasmju līmenis:
Pamata
Ģeogrāfiskais tvērums - valsts:
Latvija
Iniciatīvas veids:
Vietējā iniciatīva