Digitālās nedēļas 2023 partneri tiekas seminārā

Digitālās nedēļas 2023 partneri tiekas seminārā

  • 12. aprīlis, 2023. gads
  • 0 comments

11. aprīlī notika Digitālās nedēļas partneru seminārs, kurā piedalījās vairāk kā 100 pārstāvji no ministrijām un valsts iestādēm, pašvaldībām, bibliotēkām, IKT nozares uzņēmumiem un nevalstiskajām organizācijām. Seminārā tika runāts par Digitālās nedēļas 2023 galvenajām aktivitātēm un tiešraidēm, kā arī partneri iepazīstināja ar savām aktivitātēm nedēļas laikā.

Digitālā nedēļa Latvijā tiek organizēta Eiropas Savienības prasmju gada un ALL Digital Weeks 2023 ietvaros un šogad Latvijā notiks jau 14. reizi! Pasākuma norises organizē Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar Latvijas Digitālo prasmju partnerības partneriem. Aktivitāšu organizēšanā līdz šim iesaistījušies vairāk kā 150 partneri. Digitālā karte pieejama šeit.

Semināra atklāšanā dalībniekus uzrunāja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas valsts sekretāra vietnieks digitālās transformācijas jautājumos Gatis Ozols. Seminārā ar prezentācijām uzstājās pārstāvji no LIKTA, Kultūras informācijas sistēmu centra, CERT.lv, Latvijas Valsts radio un televīzijas centra, Izglītības un zinātnes ministrijas, Lursoft IT, Tet, ELVA BalticConfero Technologies un DATI Group.

Centrālajiem pasākumiem ikviens interesents varēs sekot līdzi  TVNET portālā, LIKTA Facebook  un citās interneta tiešraidēs. Šogad Digitālajā nedēļā paredzētas šādas tematiskās dienas:

  • 24. aprīlis – Digitālās  nedēļas atklāšanas diena;
  • 25. aprīlis – Digitālie rīki un prasmes uzņēmējiem;
  • 26. aprīlis – Digitālās drošības diena;
  • 27. aprīlis – Digitālās prasmes izglītībai;
  • 28. aprīlis – Mediju prasmes un digitālie resursi.

Partneriem joprojām ir iespēja iesaistīties Digitālās nedēļas 2023 pasākumu plānošanā un īstenošanā, aicinām pasākumus pievienot līdz 14. aprīlim, kā arī pašiem piedalīties citu organizētajās aktivitātēs.

  • Instrukcijas pasākumu/rakstu pievienošanai eprasmes.lv pieejama ŠEIT.
  • Instrukcijas pasākumu meklēšanai eprasmes.lv pieejama ŠEIT.
  • Instrukciju pasākumu ievietošanai All Digital weeks Eiropas kartē pieejama ŠEIT.

Plašāka informācija par visiem pasākumiem pieejama: www.eprasmes.lv sadaļā “Digitālā nedēļa 2023”, izvēloties interesējošo datumu un tēmu, kā arī, meklējot informāciju ar tēmturiem #eprasmes23, #ADWeeks2023 un #EuropeanYearOfSkills.

Ar nopublicētajiem pasākumiem vietnē www.eprasmes.lv ir iespēja arī dalīties, izmantojot dažādās sociālo tīklu iespējas (Facebook, Twitter, Instagram Telegram u.c.), ko aktīvi aicinām arī darīt!

Semināra darba kārtība un prezentācijas pieejamas ŠEIT

Semināra ieraksta pieejams ŠEIT.

Jautājumu gadījumā aicinām rakstīt uz e-pastu eprasmes@likta.lv.

Seminārs notika Eiropas Komisijas pasūtījuma Nr. 2020-LV-IA-0217 “European Platform for Digital Skills and Jobs in Latvia” ietvaros.