Metodiskie dārgumi – pedagogu profesionālajai izaugsmei un attīstībai!

digitālā krātuve pedagogu profesionālā izaugsme un attīstība

Metodiskie dārgumi – pedagogu profesionālajai izaugsmei un attīstībai!

  • 5. jūlijs, 2022. gads
  • 0 comments
Resursi

Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centra (ZRKAC) speciālisti izstrādājušu digitālo platformu “Metodiskie dārgumi” – mūsdienīgu metodiskā atbalsta rīku pilsētas pedagogiem. Digitālajā krātuvē Jelgavas pedagogi, sākot no pirmsskolas līdz vidusskolai, kā arī profesionālās un interešu izglītības pedagogi var smelties idejas pedagoģiskajam darbam un dalīties pieredzē ar kolēģiem, ievietojot pašu izstrādātus materiālus.

Dzīvojot pārmaiņu laikā, savstarpējā sadarbība un iespēja ātri un ērti dalīties ar informāciju ir īpaši svarīga. Mums katram ir savi profesionālie dārgumi – atziņas, metodikas, programmas vai citi vērtīgi materiāli. “Metodisko dārgumu” platformas mērķis ir uzlabot pedagogu ikdienas darbu, piedāvājot dažādus materiālus, lai gūtu ierosmi pilnveidot savu profesionalitāti.

Platformai ir izveidotas vairākas sadaļas: “Ieskaties”, “Mācāmies un dalāmies”, “Radām un vadām” un “Veidojam vidi”. Plašākā no tām ir “Mācāmies un dalāmies”. Šī sadaļa ir iedalīta deviņās mācību jomās:

Šī ir lieliska iespēja, jo platformā ievietotos materiālus var bez maksas apskatīt un lejupielādēt ikviens – pedagogs, vecāks vai jebkurš cits. Turklāt, vēl viens pluss ir fakts, ka bērnudārza pedagogi, domājot par pēctecību, varu ieskatīties nākamajā līmenī – sākumskolas darbos – un redzēt, kas aktuāls šajā posmā, vai gluži pretēji, skolas skolotāji var nojaust, kā norit mācību process pirmsskolā.

Līdzdarbojoties Metodisko dārgumu platformā, mēs augam kopā.

“Ko jūs paturat sev, to jūs zaudējat, ko atdodat citiem, to saglabājat uz visiem laikiem.” /Aksels Munte/

Ja nepieciešama palīdzība, vēlaties pievienoties metodiskās glabātuves papildināšanā vai ir ierosinājumi, aizpildiet ziņojuma formu ŠEIT.

Mērķa auditorija:
Digitālās prasmes izglītībā.
Mērķa grupa:
Skolotāji; pasniedzēji
Digitālās tehnoloģijas/specializācija:
Digitālās prasmes
Digitālo prasmju līmenis:
Pamata
Ģeogrāfiskais tvērums - valsts:
Latvija
Mācību specializācijas virziens:
Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas
Valoda:
Latviešu
Iniciatīvas veids:
Vietējā iniciatīva
Metodoloģija:

Nav saistīts ar Eiropas digitālo kompetenču ietvaru DigComp vai e-Kompetenču ietvaru.

Mācību resursu veids:
Metodoloģija