E-pakalpojumu un e-paraksta izmantošana uzņēmējdarbībā

Picture1Aicinām ikvienu Digitālās nedēļas ietvaros, izmantojot tiešsaistes rīku, novērtēt savas zināšanas par e-paraksta izmantošanu un e-pakalpojumu pielietošanu ikdienas dzīves situācijās. Portāls Latvija.lv ir e-pakalpojumu platforma, kas ļauj iedzīvotājiem ātri un ērti pieteikt un saņemt dažādus valsts un pašvaldību e-pakalpojumus, piemēram, iesniegt iesniegumus valsts iestādēm, kā arī aplūkot sev nepieciešamos datus, kas pieejami valsts informācijas sistēmās.

Pēc testa aizpildes Jums būs iespēja novērtēt iegūtos rezultātus un izvērtēt, kādas zināšanas un prasmes būtu nepieciešams papildināt. Tests ir izstrādāts sadarbībā ar LIKTA “Mazo un mikro komersantu apmācības inovāciju un digitālo tehnoloģiju attīstībai Latvijā” projekta (Nr. 1.2.2.3/16/I/002) ietvaros, kas pateicoties Eiropas Reģionālās attīstības fondam līdzfinansē mazo un mikrouzņēmēju, pašnodarbināto mācību kursus.

Katrs dalībnieks pēc testa aizpildes saņems informāciju par rezultātu un varēs dalīties ar šo testu savos sociālajos portālos Facebook, Twitter un Google Plus.

10 labākie  testā saņems noderīgas balvas no Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas.

Sākt testu

Share →