New Picture

IKT drošība un personu datu aizsardzība

Aicinām ikvienu E-prasmju nedēļas ietvaros, izmantojot tiešsaistes rīku, novērtēt savas zināšanas informācijas un komunikāciju tehnoloģiju drošībā un personu datu aizsardzībā. Ikdienas interneta pielietojamības daudzveidībā ļoti svarīgs aspekts ir pārliecināties, lai informācija, ko sniedzam, tiktu maksimāli aizsargāta un novērstas situācijas, ka to ļaunprātīgi izmanto. Tāpēc ikvienam interneta lietotājam ir svarīgi pārzināt prasības, kas būtu jāievēro, lai  Jūsu personīgā un uzņēmuma informācija ir maksimāli aizsargāta.

Pēc testa aizpildes Jums būs iespēja novērtēt iegūtos rezultātus un izvērtēt, kādas zināšanas un prasmes būtu nepieciešams papildināt. Tests ir izstrādāts sadarbībā ar LIKTA “Mazo un mikro komersantu apmācības inovāciju un digitālo tehnoloģiju attīstībai Latvijā” projekta (Nr. 1.2.2.3/16/I/002) ietvaros, kas pateicoties Eiropas Reģionālās attīstības fondam līdzfinansē mazo un mikrouzņēmēju, pašnodarbināto mācību kursus.

Katrs dalībnieks pēc testa aizpildes saņems informāciju par rezultātu un varēs dalīties ar šo testu savos sociālajos portālos Facebook, Twitter un Google Plus.

10 labākie testā saņems noderīgas balvas no Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas.Capture

Sākt testu!

Share →