Projekta “Programmē savai nākotnei” noslēguma pasākums

kafido-com Kaspars Filips Dobrovolskis-1Noslēdzies Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas (LIKTA) un “Microsoft Latvia” skolēniem organizētais konkurss “Programmē savai nākotnei”.

Šo projektu LIKTA īsteno atbalsta programmas informātikas skolotājiem un Eiropas iniciatīvas “E-skills for Jobs” ietvaros, nodrošinot projekta organizatorisko un publicitātes daļu. Savukārt “Microsoft Latvia” to realizē “Microsoft Youth Spark” aktivitāšu ietvaros, nodrošinot apmācību materiālus un pasniedzējus / konsultantus, tostarp sniedzot atbalstu programmatūras granta veidā, skolotājiem piešķirot Windows 10 un Microsoft Office programmas.

Dalībniekiem bija iespējas parādīt savas zināšanas informācijas un komunikācijas zinātnēs, ko vislabāk paveica 12 gadus vecais Jelgavas 4. vidusskolas 7. klases skolnieks Reinis Bergmanis. Otrajā vietā ierindojās Tukuma Vakara un neklātienes vidusskolas skolniece Inese Kazimirinoka (skolotājs: Reinis Rukmanis), bet trešo vietu ieņēma Jelgavas tehnikuma skolēni – Ričards Ziemelis un Elvis Petroskaitis.

Semināra dienas kārtība un prezentācijas

Preses relīze

Semināra foto

 

Share →