Copy of e_scouts_logoSeminārs „IKT prasmju loma jauniešu nodarbinātībai un attīstībai. Eiropas projektu pieredze un labākās prakses.”

E-prasmju partnerības (E-skills for Jobs 2015) Latvijā un projekta “Trans e-Scouts” ietvaros, LIKTA organizē semināru NVO un  mācību centru koordinatoriem, pasniedzējiem un  sociālajiem partneriem „IKT prasmju loma jauniešu nodarbinātībai un attīstībai:  Eiropas projektu pieredze un labākās prakses.”

Semināra mērķis ir iepazīstināt ar projekta „Trans e-Scouts”  starppaaudžu apmācību metodoloģiju, pieredzi un pastāstīt par ieguvumu senioriem un jauniešiem.

Projekta „Trans e-Scouts” mērķis  ir veicināt jauniešu un senioru sociālo un digitālo iekļaušanu, kopības sajūtu, paaudžu savstarpējo dialogu un sapratni.  Projekta ietvaros ir izveidota mācību metodoloģija – aplis, kurā jaunieši māca seniorus izmantot informācijas tehnoloģijas, savukārt seniori dalās ar jauniešiem pieredzē, kā risināt dažādas pieaugušo dzīves problēmas, iekļauties darba tirgū u.c.

Semināra tiks prezentēta arī starptautiska projekta „Generation 0101” ietvaros veiktā analīze par jauniešu nodarbinātību Eiropas valstīs, kā arī tiks pastāstīts par Valsts atbalsta programmām jauniešiem digitālo prasmju un darba pieredzes attīstībai. Pasākumu  un diskusijas vadīs Latvijas Digitālais čempions Reinis Zitmanis.  

Seminārs notiks Radisson Blu Rīdzene Hotel, Reimersa ielā 1, Rīgā, no plkst. 10.00 – 14.30.

Semināra dienas kārtība un prezentācijas.

Semināra foto.

Projekta “Trans e-Scouts” apmācību materiāli:

Projekta metodoloģija; Drošība internetāE-pakalpojumiKarjeras veidošanaSociālie tīkliKarjeras plānošanaMūžu dzīvo, mūžu mācies

Share →