Einfaches CMYK

Projekta “Trans e-Facilitator” seminārs

E-prasmju partnerības (E-skills for Jobs 2014) Latvijā un projekta “Trans e-Facilitator” ietvaros,  LIKTA organizē semināru mācību centru koordinatoriem, pasniedzējiem, kā arī sociālajiem partneriem, lai dalītos pieredzē par Eiropas projekta “Trans-eFacilitator – Transfer and Recognition of an eFacilitator Curriculum and Qualification” ietvaros izstrādāto apmācību programmu e-prasmju veicinātājiem. Projekta mērķis ir nacionāli atzītas, lokalizētas un vienotas apmācību programmas izstrāde e-prasmju veicinātājiem.

Apmācību programma ir izstrādāta un projekts realizēts sadarbībā ar Eiropas Komisijas Mūžizglītības programmu. Vairāk par projektu lasiet šeit: http://eprasmes.lv/trans-efacilitator/

Semināra mērķis ir iepazīstināt ar izstrādāto apmācību metodoloģiju un tiešsaistes materiāliem. Apmācību dalībnieki, kas piedalījās projekta pilota apmācībās Latvijā, dalīsies pieredzē. Kā arī seminārā tiks pārrunāta iespēja projekta apmācību metodoloģiju nodot mācību centriem.

Seminārā otrajā daļā plānots iepazīstināt ar  Eiropas datorprasmju sertifikāta (ECDL) jaunajiem apmācību moduļiem un sertifikācijas standartiem.

Seminārs notiks Radisson Blu Rīdzene Hotel, Reimersa ielā 1, Rīgā, no plkst. 9.30 – 14.30.

Semināra dienas kārtība un prezentācijas

Semināra foto

Apmācību moduļu programmas:

Mācību materiālu veidošana ar IKT rīkiemIKT prasmju veicināšana gados vecākiem cilvēkiemIepazīšanās ar MS Office rīkiemNodarbinātības veicināšanaE-prasmju apmācību plānošanaTiešsaistes procedūras – kā veicināt piekļuvi e-pakalpojumiemE-aizsardzība un e-drošība.

Share →