his4he

“Veselības nozares profesionāļu digitālo kompetenču pilnveide un novērtēšana”

Projekta HIS4HE noslēguma seminārs

Nr. 2016-1-LT01-KA203-023177

Sākot ar 2018. gadu valsts E-veselības sistēmas lietošana ārstniecības iestādēm un aptiekām Latvijā ir obligāta, tādēļ aktuāls kļuvis arī jautājums par atbalstu veselības nozares profesionāļu digitālo kompetenču pilnveidei, novērtēšanai un labāko risinājumu apzināšanai personas datu aizsardzības jautājumos.

Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar SIA Datorzinību centrs aicina uz projekta “Veselības informācijas sistēmas apmācību un sertifikācijas ieviešana augstākajā izglītībā un profesionālajā pilnveidē” (HIS4HE) noslēguma semināru. Projekta ietvaros ir izstrādāta un ieviesta jauna veselības informācijas sistēmas apmācību programma,  mācību materiāli un starptautiski atzīta sertifikācijas sistēma apmācību zināšanu novērtējumam Latvijā un Lietuvā.

Ko Jūs iegūsiet, apmeklējot šo semināru?

1. Informāciju. Šajā seminārā uzstāsies zinoši speciālisti un dalīsies pieredzē par:

  • Apmācību programmu par veselības informācijas sistēmām un to drošu lietošanu, kas piemērota gan augstākās izglītības, gan profesionālās izglītības mācību iestādēm, kā arī kā profesionālās pilnveides kurss.
  • Eiropā vispāratzīto ECDL Veselības prasmju un zināšanu testēšanas standartu, kura pamatā ir veselības informācijas sistēmas programmas saturs un tā nokārtošanai nepieciešamo zināšanu līmeni.
  • Padomiem datu drošības jomā un veselības aprūpē esošo IS drošas lietošanas ieteikumus.

2. ECDL karti ar iespēju kārtot testu “HIS4HE – Veselības informācijas sistēmas” BEZMAKSAS.

3. LIKTA un DZC apliecinājumu par dalību seminārā.

Seminārā aicinām piedalīties veselības nozares profesionāļus, ECDL centru pārstāvjus, pašvaldību izglītības nodaļu vadītājus, pārstāvjus no augstākajām un profesionālajām izglītības iestādēm, kurās tiek realizētas veselības aprūpes virziena studiju programmas, karjeras konsultantus, studentus, veselības jomas nevalstisko organizāciju iniciatīvas grupu pārstāvjus u.c. interesentus.

Seminārs notiks viesnīcas ”Radisson Blu Rīdzene Hotel” konferenču zālē “Kronvalds”, Rīgā, Reimersa iela 1, 2018. gada 26. septembrī no plkst. 9.30-15.00.

Dienas kārtība un semināra prezentācijas 26.09.2018

Lai reģistrētos, lūdzu, aizpildīt tiešsaistes reģistrācijas formu līdz 20. septembrim!

Maksimālais cilvēku skaits, ko organizatori var uzņemt šajā pasākumā, ir piecdesmit. Ja interesentu būs vairāk, dalībniekus semināram reģistrēsim pieteikumu iesniegšanas kārtībā. Atvainojamies tiem, kurus nevarēsim piereģistrēt 26.septembra semināram – mēģināsim tuvākajā laikā sarīkot atkārtotu semināru klātienē vai tiešsaistē.

erasmus-plus-programmeProjekts Nr. 2016-1-LT01-KA203-023177. Šis projekts ir finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora viedokli, un, lai arī kā tiktu izmantota tajā ietvertā informācija, Eiropas Komisija par to neuzņemas nekādu atbildību.

Share →