Pasākums

0

Aicina uz tīklošanās pasākumu Liepājā “IT Waffle Meetup #36”

Kā kļūt par mākslīgā intelekta attīstības daļas direktoru? Kā inovācijas ievieš Portugāles elitārākajā reģionā? Kādos gadījumos un kā lietot superdatoru? Kā izveidot jaudīgu IT karjeru? Ko varam iegūt no atvērtiem datiem? Par šo visu IT Waffle Meetup 6. dzimšanas dienas pasākumā!

0

Iespēja uzzināt un iepazīt RTU superdatoru

13. jūnijā plkst. 11:00-13:30 interesenti aicināti piedalīties darba seminārā par augstas veiktspējas skaitļošanas datoru izmantošanu zināšanu ietilpīgajos jaunuzņēmumos.

0

NEP ikgadējā tiešsaistes konferencē “Datos balstīta prasmju un darba tirgus attīstība Latvijas ekonomikas izaugsmei”

Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) koordinēto Nozaru ekspertu padomju (NEP) sekretariāts šī gada 6. jūnijā plkst.10.00 aicina NEP locekļus, nozaru, profesionālās un augstākās izglītības iestāžu, valsts iestāžu pārstāvjus un citus interesentus dalībai tiešsaistes konferencē “Datos balstīta prasmju un darba tirgus attīstība Latvijas ekonomikas izaugsmei”.

0

Pasākumā Ventspils #TechUP runās par biznesa ilgtspēju zemestrīču laikmetā

22. maijā plkst. 17.00 – 19.00 Ventspils Digitālais centrs aicina piedalīties bezmaksas pasākumā Ventspils #TechUP “Biznesa ilgtspēja zemestrīču laikmetā”, kur tehnoloģiju un jaunu produktu izstrādes, pārmaiņu vadības un cilvēkresursu attīstības jomas eksperte Vita Brakovska dalīsies ar rīkiem, metodēm un pieejām uzņēmumu ilgtspējas nodrošināšanai laikā, kad to darbību satricina pasaulē notiekošais.