Aicina piedalīties Instagram tiešraides rubrikā par bērnu drošību internetā

Aicina piedalīties Instagram tiešraides rubrikā par bērnu drošību internetā

  • 10. augusts, 2023. gads
  • 0 comments

24. augustā plkst. 17.15 ikvienam interesentam būs iespēja sekot līdzi tiešraides rubrikai “Digitālās tehnoloģijas un rīki visās dzīves sfērās un profesijās”, kas tiek organizēta Ventspils Digitālā centra Instagram kontāPasākuma laikā tēti un IT jomas entuziasti Matīss Tjapkins un Aldis Bergmanis pastāstīs par dažādām lietotnēm un digitāliem risinājumiem, kas būs noderīgi, lai parūpētos par bērnu drošību internetā un ikdienas dzīvē.

Matīss dalīsies pieredzē par dažādiem digitāliem risinājumiem un rīkiem operētājsistēmas Android lietotājiem, savukārt Aldis iOS lietotājiem. Eksperti pastāstīs, kādus risinājums paši izmanto, kā tas noder ikdienā, kā arī parunās par dažādiem tehnoloģiju jaunumiem.

Pasākums ir bezmaksas un reģistrācija pasākumam nav nepieciešama, bet ikviens aicināts aizpildīt pieteikuma anketu www.adre.se/pieteiktieslive, lai, tuvojoties pasākuma norises dienai, saņemtu atgādinājumu.

Jaunā Ventspils Digitālā centra rubrika “Digitālās tehnoloģijas un rīki visās sfērās un profesijās” norisināsies katru mēnesi iestādes Instagram kontā, piesaistot visdažādāko profesiju un hobiju pārstāvjus, kas pastāstīs ikvienam Latvijas iedzīvotājam par to, cik plašas un daudzveidīgas var būt tehnoloģiju un aplikāciju sniegtās iespējas.

Papildus informācijai rakstīt uz e-pastu macibas.vdc@ventspils.lv vai zvanīt pa tālruni 63607607.

#digitalskills #safetyininternet #drosibainterneta

Mērķa auditorija:
Digitālās prasmes visiem
Mērķa grupa:
Sabiedrība kopumā
Digitālās tehnoloģijas/specializācija:
Digitālās prasmes
Digitālo prasmju līmenis:
Pamata
Vidējs
Ģeogrāfiskais tvērums - valsts:
Latvija
Mācību specializācijas virziens:
Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas
Valoda:
Latviešu
Iniciatīvas veids:
Reģionālā iniciatīva
Pasākuma veids:
Virtuālais tiešraides
Laika zona:
Europe/Riga
Sākuma datums:
24/08/2023 17:15:00
Beigu datums:
24/08/2023 18:00:00