Aicina piedalīties konferencē “Nākotnes darbs 2023”

Aicina piedalīties konferencē “Nākotnes darbs 2023”

  • 9. maijs, 2023. gads
  • 0 comments

24. maijā plkst. 13:00 klātienē notiks nodarbinātības tēmai veltīta konference “Nākotnes darbs 2023”, ko organizē Nodarbinātības Valsts aģentūra, Ekonomikas ministrija un konsultāciju uzņēmums ERDA.

Lai diskutētu par galvenajām tendencēm nodarbinātībā un rastu atbildes uz būtiskiem jautājumiem, kas jau tuvā nākotnē ietekmēs nodarbinātību, konference “Nākotnes darbs 2023” apvienos vadītājus un uzņēmējus, stratēģiskās cilvēkresursu politiku veidotājus un pētniekus.

Konferencē uzstāsies Latvijas Republikas Ministru kabineta pārstāvji – Labklājības ministre Evika Siliņa, Ekonomikas ministre Ilze Indriksone, Izglītības un zinātnes ministre Anda Čakša un Finanšu ministrs Arvils Ašeradens. Tāpat ar jaunākajām pētījumu un datu prezentācijām nodarbinātības jomā dalīsies Pasaules Ekonomikas foruma darba vietu un algu radīšanas nodaļas vadītāja Elselot Hasselaar, Latvijas Bankas Monetārās politikas pārvaldes Makroekonomikas analīzes daļa galvenais ekonomists Oļegs Krasnopjorovs un Rīgas Ekonomikas augstskolas profesors un Ilgtspējīga biznesa centra vadītājs Arnis Sauka. Prezentācijas papildinās vairākas diskusijas, kurās piedalīsies Latvijas nodarbinātības politikas veidotāji un uzņēmumu pārstāvji. Ar pilnu dalībnieku sarakstu iespējams iepazīties konferences mājaslapā.

Konferenci moderēs konsultāciju uzņēmuma ERDA dibinātāja un vadītāja Zane Čulkstēna. Konference notiek Eiropas Komisijas izsludinātā Eiropas Prasmju gada ietvaros, kurš aizsākās 2023. gada 9. maijā.

“Mums jāliek lielāks uzsvars uz investīcijām profesionālajā izglītībā un prasmju pilnveidē. Mums jāuzlabo sadarbība ar uzņēmumiem, jo tie vislabāk zina, kas tiem vajadzīgs. Un mums jāgādā, lai šīs vajadzības būtu saskaņā ar cilvēku vēlmēm. Turklāt mums ir jāpiesaista Eiropai vajadzīgās prasmes, kas palīdzēs uzņēmumiem un stiprinās izaugsmi,” saka Eiropas Komisijas priekšsēdētāja Urzula fon der Leiena.

Konference “Nākotnes darbs 2023” pirmo reizi norisināsies klātienē, Fantadromā (Gustava Zemgala gatve 74a).

Iepriekšējos gados konference saņēmusi milzu atsaucību gan Latvijā, gan starptautiski, piesaistot vairāk nekā 60 tūkstošus tiešsaistes apmeklētāju.

Dalība konferencē ir bezmaksas, iepriekš reģistrējoties šeit.

#FutureOfJobs

Informācija tiešsaistē:
Mērķa auditorija:
Digitālās prasmes visiem
Digitālās prasmes IKT profesionāļiem un digitālajiem ekspertiem.
Mērķa grupa:
Pašvaldību un valsts iestāžu darbinieki
Sabiedrība kopumā
Dažādās nozarēs strādājošie
Politikas veidotāji
Uzņēmēji
Digitālās tehnoloģijas/specializācija:
Digitālās prasmes
Digitālo prasmju līmenis:
Pamata
Ģeogrāfiskais tvērums - valsts:
Latvija
Mācību specializācijas virziens:
Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas
Valoda:
Latviešu
Iniciatīvas veids:
Nacionālā iniciatīva
Pasākuma veids:
Klātienes
Laika zona:
Europe/Riga
Sākuma datums:
24/05/2023 13:00:00
Beigu datums:
24/05/2023 17:00:00