Cēsu Digitālais centrs aicina uzņēmējus uz tikšanos

Cēsu Digitālais centrs aicina uzņēmējus uz tikšanos

  • 16. aprīlis, 2024. gads
  • 0 comments

Cēsu Digitālais centrs kopā ar Eiropas Digitālās inovācijas centru un Cēsu uzņēmējdarbības atbalsta nodaļu aicina uzņēmējus  piedalīties tikšanās pasākumā, kas veltīts mazo un vidējo uzņēmumu digitalizācijas iespēju izpētei un ieviešanai.

Pasākums notiks 2024. gada 15. maijā no plkst. 14.00 – 18.00

Šajā pasākumā dalībnieki varēs uzzināt par vienkāršotām automatizācijas iespējām, mākslīgā intelekta pielietošanu biznesā, kā arī klausīties pieredzes stāstus par efektīviem un pieejamiem digitalizācijas risinājumiem.

Uzņēmēji tiek aicināti arī piedalīties  Mini KICKSTART, kas ir īsa demonstrācija un ideju vētra, kuras laikā uzņēmējiem būs iespēja rast kādu ātru un tūliņ lietā liekamu ideju un gūt iespaidus, kā notiek jau Latvijā popularitāti ieguvušās mācības – digitalizācijas treniņš “Kickstart”. Būs iespēja arī sīkāk uzzināt par EDIC sniegto finansiālo atbalstu digitalizācijas projektu realizācijai, kas dažādās programmās un atbalsta intensitātēs var sasniegt līdz pat 100 000 EUR un vairāk. Papildus tiks prezentēti plāni par IT speciālistu sagatavošanas programmu Cēsu novadā, lai nodrošinātu kvalificētu darbaspēku reģionā, un diskutētas idejas MVU kopienas stiprināšanai.

Pasākums solās būt ne tikai informatīvs, bet arī praktiski noderīgs, piedāvājot iespējas tīkloties un dalīties pieredzē.

#eprasmes24  #ADweeks24

Informācija tiešsaistē:
Mērķa auditorija:
Digitālās prasmes visiem
Mērķa grupa:
Uzņēmēji
Digitālās tehnoloģijas/specializācija:
Programmatūra
Digitālās prasmes
Digitālo prasmju līmenis:
Pamata
Vidējs
Ģeogrāfiskais tvērums - valsts:
Latvija
Mācību specializācijas virziens:
Business and administration not further defined
Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas
Valoda:
Latviešu
Iniciatīvas veids:
Nacionālā iniciatīva
Pasākuma veids:
Klātienes
Laika zona:
Europe/Riga
Sākuma datums:
15/05/2024 14:00:00
Beigu datums:
15/05/2024 18:00:00
Valsts:
Latvija