Ekonomikas ministrijas tiešsaistes seminārs “Digitālā transformācija biznesa attīstībai”

Ekonomikas ministrijas tiešsaistes seminārs “Digitālā transformācija biznesa attīstībai”

  • 21. februāris, 2023. gads
  • 0 comments

Digitalizācija šodien ietekmē visas ekonomikas nozares un maina mūsu dzīvi, darbu un saziņu. Digitalizācijas jautājumus īpaši aktualizēja Covid-19 pandēmija, apliecinot, cik aktuāla gan uzņēmumiem, gan iedzīvotājiem ir spēja adaptēties un izmantot digitālos pakalpojumus, rīkus un piemēroties mainīgajiem apstākļiem kopumā. Tādēļ Atveseļošanas fonda ietvaros kā viena no Ekonomikas ministrijas (EM) galvenajām prioritātēm definēta atbalsts uzņēmējdarbības digitālajai transformācijai, kā arī digitālo pakalpojumu un nepieciešamo spēju un prasmju attīstībai.

Šā gada 22. februārī tiks atklātas pirmās trīs Atveseļošanas fonda atbalsta programmas uzņēmējdarbības digitalizācijai – komersanti varēs vērsties pie viena no Eiropas digitālās inovācijas centriem (EDIC) – Latvijas Informācijas tehnoloģiju klastera vai Latvijas Digitālā akseleratora, saņemt konsultācijas, veikt sākotnējo digitālā brieduma testu, un tālāk arī saņemt digitālās attīstības ceļa karti un pieteikties valsts atbalstam – Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras vaučeriem vai Altum aizdevumiem ar kapitāla atlaidi uzņēmumu digitalizācijai.

Atklāšanas pasākumā informēsim par pieejamo un arī tuvākajā nākotnē plānoto atbalstu uzņēmējdarbības digitalizācijas veicināšanai, kā arī iepazīstināsim ar atbalsta programmu būtību un ieviesējinstitūcijām. Pasākuma otrajā daļā notiks komersantu diskusija, kurā tie gan dalīsies līdzšinējā pieredzē, gan iepazīstinās ar plānotajiem pasākumiem digitalizācijas paaugstināšanai savos uzņēmumos.

Atklāšanas pasākumā piedalīsies ekonomikas ministre Ilze Indriksone, Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā vadītāja Zane Petre, Eiropas digitālās inovācijas centru vadītāji, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras, Altum un Ekonomikas ministrijas vadošās amatpersonas, kā arī komersanti.

Pasākumu tiešraidē iespējams vērot ŠEIT!

Plašākā informācija par semināru pieejama ŠEIT!

Mērķa auditorija:
Darbaspēka digitālās prasmes.
Digitālās prasmes IKT profesionāļiem un digitālajiem ekspertiem.
Mērķa grupa:
IKT speciālisti un profesionāļi
Politikas veidotāji
Pašvaldību un valsts iestāžu darbinieki
Dažādās nozarēs strādājošie
Uzņēmēji
Digitālās tehnoloģijas/specializācija:
Digitālās prasmes
Digitālo prasmju līmenis:
Eksperta
Augsts
Ģeogrāfiskais tvērums - valsts:
Latvija
Mācību specializācijas virziens:
Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas
Valoda:
Latviešu
Iniciatīvas veids:
Nacionālā iniciatīva
Pasākuma veids:
Virtuālais tiešraides
Laika zona:
Europe/Riga
Sākuma datums:
22/02/2023 11:00:00
Beigu datums:
22/02/2023 12:00:00