EPALE Akadēmija 2024 #3. Vebinārs “Kiberdrošības pamati: kā pasargāt sevi digitālajā vidē”

EPALE Akadēmija 2024 #3. Vebinārs “Kiberdrošības pamati: kā pasargāt sevi digitālajā vidē”

  • 6. jūnijs, 2024. gads
  • 0 comments

13. jūnijā no plkst. 11.00 līdz 13.00 EPALE Latvija sadarbībā ar biedrību Women4Cyber Latvia aicina pievienoties EPALE Akadēmijas 2024. gada trešajām tiešsaistes vebināram “Kiberdrošības pamati: kā pasargāt sevi digitālajā vidē”. Vebināra dalībnieki aicināti pieteikties iepriekš, aizpildot reģistrācijas anketu.

EPALE Akadēmijas 2024. gada trešajā tiešsaistes vebinārā “Kiberdrošības pamati: kā pasargāt sevi digitālajā vidē” dalībnieki tiks iepazīstināti ar biedrību Women4Cyber Latvia, kā arī tiks izskatīti dažādi ar drošības jautājumiem mūsu ikdienā saistīti jautājumi un sniegti praktiski ieteikumi un padomi sevis pasargāšanai digitālajā vidē.

Women4Cyber Latvia dibinātāja Elīna Smilga atzīst: “Novērtējot Latvijas kibertelpu, vairs nevar teikt, ka kiberuzbrukumu skaits pieaug ar katru gadu, bet gan ar katru dienu. Pēc CERT.LV datiem, 2023. gadā kiberapdraudējumu līmenis Latvijas kibertelpā noteikts kā augsts. Dažāda veida krāpšanas meģinājumi digitālajā vidē palielinājušies gandrīz trīskārtīgi.

Uzbrukumi nav mērķēti tikai uzņēmumu vai valsts infrastruktūrai. Šobrīd ikviens iedzīvotājs tiem ir pakļauts. Katrs neuzmanīgs klikšķis, laikus neatjaunota viedtālruņa vai datora sistēma var beigties ar lieliem datu, finansiālajiem vai identitātes zaudējumiem.

Vebinārs “Kiberdrošības pamati: kā pasargāt sevi digitālajā vidē” būs vērtīgs ikvienam, kuram rūp sava un arī tuvinieku drošība digitālajā vidē. Izglītota sabiedrība ir priekšnoteikums drošai videi!”.

Vebināru vadīs biedrības Women4Cyber Latvia pārstāves Elīna Smilga un Inese Rēriha.

Uz vebināru aicināts ikviens interesents, neatkarīgi no vecuma, dzimuma, nodarbošanās, sociālās grupas utt.

Dalība vebinārā ir bez maksas. Visus interesentus aicinām pieteikties līdz 11. jūnijm, aizpildot reģistrācijas anketu ŠEIT.

Visiem tiešsaistes vebināra dalībniekiem būs iespēja saņemt apliecinājumu par vebināra satura apguvi.

Aicinām reģistrēties vebināram arī tad, ja nevarēsiet pieslēgties tiešraidei. Visiem reģistrētajiem dalībniekiem būs iespēja noskatīties vebināra ierakstu EPALE slēgtajā grupā.

Par EPALE Akadēmiju

EPALE Akadēmijas aktivitātes tika uzsāktas 2021. gadā ar mērķi radīt pieaugušo izglītības profesionāļu kopienu, vienlaikus stiprinot tās sadarbību, informācijas apmaiņu, kā arī EPALE platformas atpazīstamību Latvijā.

EPALE Akadēmijā aicināts iesaistītes ikviens pieaugušo izglītības jomas profesionālis, kurš vēlas apgūt jaunas un praktiskas iemaņas, kas būtu noderīgas ikdienas darbā.

Par Women4Cyber Latvia

Women4Cyber Latvia ir viena no Eiropas Women4Cyber pārstāvniecībām. Tās mērķis ir veidot stipru kiberdrošības kopienu, pulcējot gan speciālistes, kuras jau darbojas kiberdrošības jomā, gan tās, kuras interesējas un vēlas iesaistīties nozarē. Organizācija ar izciliem Latvijas paraugiem vēlas atbalstīt, iedrošināt, kā arī izglītot un veicināt sieviešu līdzdalību kiberdrošības jomā un tādējādi stiprināt Latvijas kiberdrošības telpu.

***

EPALE Akadēmijas vebinārs tiek rīkots Izglītības un zinātnes ministrijas īstenotā Eiropas Komisijas Erasmus+ projekta „EPALE Nacionālais atbalsta dienests” (Eiropas Komisijas Granta līgums Nr. 101074777—EPALE NSS LV) ietvaros.

Mērķa auditorija:
Digitālās prasmes izglītībā.
Mērķa grupa:
Skolotāji; pasniedzēji
IKT speciālisti un profesionāļi
Digitālās tehnoloģijas/specializācija:
Digitālās prasmes
Digitālo prasmju līmenis:
Vidējs
Augsts
Eksperta
Ģeogrāfiskais tvērums - valsts:
Latvija
Mācību specializācijas virziens:
Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas
Valoda:
Latviešu
Iniciatīvas veids:
Nacionālā iniciatīva
Pasākuma veids:
Virtuālais tiešraides
Laika zona:
Europe/Riga
Sākuma datums:
13/06/2024 11:00:00
Beigu datums:
13/06/2024 13:00:00