GEO RĪGA aicina piedalīties darbnīcā Maskavas forštatē

GEO RĪGA aicina piedalīties darbnīcā Maskavas forštatē

  • 19. aprīlis, 2024. gads
  • 0 comments

Digitālās nedēļas ietvaros, 15.maijā plkst. 15:00 – 17:00 GEO RĪGA aicina ikvienu piedalīties darbnīcā Maskavas forštatē (Apkaimju iedzīvotāju centrs Daugavpils ielā 31).

Rīgas pašvaldības Pilsētas attīstības departamenta Ģeomātikas pārvalde sadarbībā ar pašvaldības Apkaimju iedzīvotāju centru organizē klātienes darbnīcas par GEO RĪGA, kurās ikviens interesents kopā ar Pilsētas attīstības departamenta Ģeomātikas pārvaldes ekspertiem varēs praktiski izmēģināt, kā portāla datus un rīkus var izmantot savām vajadzībām.

Gada laikā, kopš Rīgas valstspilsētas pašvaldība ir izveidojusi ģeotelpisko datu publicēšanas platformu GEO RĪGA, tā ir kļuvusi par daudzveidīgu un kvalitatīvu pašvaldības ģeotelpisko datu avotu dažādām sabiedrības grupām – iedzīvotājiem, valsts un pašvaldību darbiniekiem, kā arī dažādu nozaru ekspertiem.

Portāls georiga.lv piedāvā plašu un detalizētu informāciju par Rīgas administratīvo teritoriju. Ikvienam digitāli un bez maksas pieejamas 9 tematiskās kartes, kurās apkopoti vairāk kā 150 dažādi datu slāņi. Portālā izveidota arī atsevišķa 3D datu sadaļa – 3D Rīga.

Ja ir vēlēšanās darbnīcā ne vien klausīties ekspertu padomus, bet arī praktiski darboties, aicinām līdzi ņemt savu portatīvo datoru vai planšeti. Darbnīcā būs pieejams WI-FI bezvadu interneta pieslēgums.

Ņemot vērā, ka vietu skaits telpās ir ierobežots, lūdzam pieteikties darbnīcai līdz 12. maijam, aizpildot anketu: https://forms.office.com/e/e6RNbLGEr7 . Tiklīdz tiks sasniegts maksimālais dalībnieku skaits, reģistrācija uz konkrēto darbnīcu tiks slēgta.

Jautājumu gadījumā interesenti aicināti rakstīt vēstuli uz e-pastu georiga@riga.lv. Informējam, ka darbnīcas laikā fotografēs un filmēs. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei sociālajos tīklos un sabiedrības informēšanai. Fotogrāfijas tiek uzglabātas Rīgas domes FLICKR kontā: https://www.flickr.com/photos/103426396@N05/albums/.

#eprasmes #ADweeks24

Informācija tiešsaistē:
Sākuma datums:
15/05/2024 15:00:00
Beigu datums:
15/05/2024 17:00:00
Mērķa auditorija:
Digitālās prasmes visiem
Mērķa grupa:
Seniori
Sabiedrība kopumā
Digitālās tehnoloģijas/specializācija:
Programmatūra
Digitālās prasmes
Digitālo prasmju līmenis:
Pamata
Vidējs
Augsts
Ģeogrāfiskais tvērums - valsts:
Latvija
Mācību specializācijas virziens:
Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas
Valoda:
Latviešu
Iniciatīvas veids:
Nacionālā iniciatīva
Pasākuma veids:
Klātienes
Laika zona:
Europe/Riga
Valsts:
Latvija