Ilgtspēja digitālajā laikmetā: kritiskie aspekti un izglītības iespējas

Ilgtspēja digitālajā laikmetā: kritiskie aspekti un izglītības iespējas

  • 27. jūnijs, 2024. gads
  • 0 comments

4. jūlijā plkst. 11.00 EPALE Latvija aicina pievienoties EPALE Akadēmijas 2024. gada ceturtajam tiešsaistes seminārs “Ilgtspēja digitālajā laikmetā: kritiskie aspekti un izglītības iespējas”. Semināra dalībnieki aicināti pieteikties iepriekš, aizpildot reģistrācijas anketu.

EPALE Akadēmijas 2024. gada ceturtajā tiešsaistes seminārā “Ilgtspēja digitālajā laikmetā: kritiskie aspekti un izglītības iespējas” dalībniekiem tiks sniegts ieskats ilgtspējas jautājumos digitālajā laikmetā, aptverot arī kritiskos vides jautājumus un apdraudējumus, pieaugušo izglītības iespējas ilgtspējas un zaļo prasmju apguvē, kā arī uzzināt vairāk par digitālo un zaļo pāreju un atkritumu šķirošanas uzņēmumu Latvijā realizētajām un plānotajām aktivitātēm ilgtspējas jomā.

Seminārā uzstāsies Ieva Freimane-Mihailova, kura ir ieguvusi Latvijas Universitātes dabaszinātņu maģistra grādu vides zinātnē, īstenojusi vairākus ar vides izglītību saistītus projektus gan pieaugušajiem, gan bērniem un jauniešiem (piemēram, “Radi, lieku neradot”, “Aprites skapis” u.c.) un ir SIA “ZAAO” Vides izglītības nodaļas vadītāja.

Vebinārā īpaši aicināti piedalīties pieaugušo izglītības profesionāļi, kā arī ikviens interesents. Dalība vebinārā ir bez maksas. 

Lai pieteiktu savu dalību vebinārā, līdz 2. jūlijam aicinām aizpildīt reģistrācijas anketu ŠEIT.

Visiem tiešsaistes vebināra dalībniekiem būs iespēja saņemt apliecinājumu par vebināra satura apguvi.

Aicinām reģistrēties vebināram arī tad, ja nevarēsiet pieslēgties tiešraidei. Visiem reģistrētajiem dalībniekiem būs iespēja noskatīties vebināra ierakstu EPALE slēgtajā grupā.

Par EPALE Akadēmiju

EPALE Akadēmijas aktivitātes tika uzsāktas 2021. gadā ar mērķi radīt pieaugušo izglītības profesionāļu kopienu, vienlaikus stiprinot tās sadarbību, informācijas apmaiņu, kā arī EPALE platformas atpazīstamību Latvijā.

EPALE Akadēmijā aicināts iesaistītes ikviens pieaugušo izglītības jomas profesionālis, kurš vēlas apgūt jaunas un praktiskas iemaņas, kas būtu noderīgas ikdienas darbā.

Sākuma datums:
04/07/2024 11:00:00
Beigu datums:
04/07/2024 13:00:00
Mērķa auditorija:
Darbaspēka digitālās prasmes.
Digitālās prasmes izglītībā.
Digitālās prasmes visiem
Mērķa grupa:
Skolotāji; pasniedzēji
Dažādās nozarēs strādājošie
Sabiedrība kopumā
Digitālās tehnoloģijas/specializācija:
Digitālās prasmes
Digitālo prasmju līmenis:
Pamata
Vidējs
Augsts
Eksperta
Ģeogrāfiskais tvērums - valsts:
Latvija
Mācību specializācijas virziens:
Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas
Valoda:
Latviešu
Iniciatīvas veids:
Nacionālā iniciatīva
Pasākuma veids:
Virtuālais tiešraides
Laika zona:
Europe/Riga