Informatīvs vebinārs par portālu GEO RĪGA

Informatīvs vebinārs par portālu GEO RĪGA

  • 17. aprīlis, 2024. gads
  • 0 comments

Digitālās nedēļas laikā, 14.maijā plkst. 14:00 – 15:30 ikviens tiek aicināts uz informatīvu vebināru par portālu GEO RĪGA.

Vebināra laikā iedzīvotāji tiks informēti par portālu GEO RĪGA, tajā pieejamajiem datiem un iespējām, ko savām ikdienas vajadzībām var izmantot ikviens interesents.

Gada laikā, kopš Rīgas valstspilsētas pašvaldība ir izveidojusi ģeotelpisko datu publicēšanas platformu GEO RĪGA, tā ir kļuvusi par daudzveidīgu un kvalitatīvu pašvaldības ģeotelpisko datu avotu dažādām sabiedrības grupām – iedzīvotājiem, valsts un pašvaldību darbiniekiem, kā arī dažādu nozaru ekspertiem.

Portāls georiga.lv piedāvā plašu un detalizētu informāciju par Rīgas administratīvo teritoriju. Ikvienam digitāli un bez maksas pieejamas 9 tematiskās kartes, kurās apkopoti vairāk kā 150 dažādi datu slāņi. Portālā izveidota arī atsevišķa 3D datu sadaļa – 3D Rīga. Nozīmīgs informācijas avots ir pašvaldības atvērtie dati, kurus ikviens interesents var lejupielādēt un integrēt savos risinājumos un sistēmās. Vienlaikus pašvaldība portālu sāk izmantot dažādām sabiedrības līdzdalības aktivitātēm.

Lai iegūtu aktīvā lietotāja statusu un varētu uzdot ekspertiem jautājumus, lūdzam pieteikties vebināram līdz 13. maijam, aizpildot anketu:  https://forms.office.com/e/e6RNbLGEr7

Vebināru varēs vērot Rīga pašvaldības (Rīga attīstās) Facebook kanālā un LIKTA Facebook kanālā.

#eprasmes #ADweeks24

Informācija tiešsaistē:
Sākuma datums:
14/05/2024 14:00:00
Beigu datums:
14/05/2024 15:30:00
Mērķa auditorija:
Digitālās prasmes visiem
Mērķa grupa:
Sabiedrība kopumā
Digitālās tehnoloģijas/specializācija:
Programmatūra
Digitālās prasmes
Digitālo prasmju līmenis:
Pamata
Vidējs
Augsts
Ģeogrāfiskais tvērums - valsts:
Ārpus ES
Latvija
Mācību specializācijas virziens:
Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas
Valoda:
Latviešu
Iniciatīvas veids:
Nacionālā iniciatīva
Pasākuma veids:
Virtuālais tiešraides
Laika zona:
Europe/Riga
Valsts:
Latvija