Kiberdrošības meistarklase Liepājas Digitālo inovāciju parkā

Kiberdrošības meistarklase Liepājas Digitālo inovāciju parkā

  • 28. marts, 2023. gads
  • 0 comments

26. aprīlī, plkst. 18.00, Kungu ielā 2, Liepājā, Digitālo inovāciju parks Digitālās nedēļas ietvaros organizēs bezmaksas kiberdrošības meistarklasi, kuru vadīs jomas pārzinātājs Kristaps Kozlovskis un kiberdrošības praktiķis Ričards Jansons. Meistarklase būs kā turpinājums jau veiksmīgi īstenotajam kiberdrošības tēmas pieteikumam, kas noritēja 9. martā, un šoreiz tā būs veltīta pikšķerēšanas uzbrukumu novēršanai, kā arī drošībai viedtālruņos.

Pasākums būs bez maksas, tomēr vietu skaita ierobežojuma dēļ, pasākumam nepieciešams reģistrēties šeit – https://www.digip.lv/reg/kiberdrosibas-mk-2 

Meistarklasi vadīs IT monitoringa inženieris Kristaps Kozlovskis un kiberdrošības praktiķis Ričards Jansons. Dalībniekiem būs iespēja atpazīt apdraudējumus savos viedtālruņos, uzzināt kā darbojas pikšķerēšanas uzbrukums (phishing attack) un kā sevi no tā pasargāt.

Kiberdrošības meistarklasē dalībnieki varēs ne tikai iegūt teorētisko informāciju, bet arī skatīt praktisku piemēru paraugdemostrāciju, ļaujot padziļināti izprast drošības nozīmi savā ikdienā. Meistarklase būs lieliska iespēja iepazīt daudziem tik noslēpumaino kiberdrošības jomu, iegūt ieskatu tās teorijā.  Kā arī vērot praktisku uzdevumu veikšanu kiberdrošības izaicinājumu pārvarēšanā. Meistarklases vadītāji arī atbildēs uz interesentu jautājumiem un palīdzēs izprast kā sākt izglītošanos kiberdrošībā.

#eprasmes23 #ADWeeks2023 #EuropeanYearOfSkills

Informācija tiešsaistē:
Mērķa auditorija:
Digitālās prasmes visiem
Mērķa grupa:
Sabiedrība kopumā
Digitālās tehnoloģijas/specializācija:
Kiberdrošība
Digitālās prasmes
Digitālo prasmju līmenis:
Pamata
Vidējs
Augsts
Ģeogrāfiskais tvērums - valsts:
Latvija
Mācību specializācijas virziens:
Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas
Valoda:
Latviešu
Iniciatīvas veids:
Vietējā iniciatīva
Pasākuma veids:
Klātienes
Laika zona:
Europe/Riga
Sākuma datums:
26/04/2023 18:00:00
Beigu datums:
26/04/2023 19:00:00