Meistarklase uzņēmējiem “ChatGPT”

Meistarklase uzņēmējiem “ChatGPT”

  • 23. marts, 2023. gads
  • 0 comments

Lai pievēstu uzmanību jaunāko tehnoloģiju pielietojumam arī uzņēmējdarbības vidē, Digitālās nedēļas ievaros Digitālo inovāciju parks organizēs meistarklasi, kurā iepazīstinās ar rīka ChatGPT izmantošanas iespējām. Meistarklase noritēs 25. aprīlī, plkst. 18.00, Liepājā, Kungu ielā 2, 2. stāvā. Pasākums noritēs Atveseļošanas fonda atbalsta programmas uzņēmējdarbības digitalizācijai ietvaros un uz to aicināts ikviens, kurš vēlas iepazīt šo tehnoloģiju, kas jau piesaistījusi tik lielu sabiedrības uzmanību.

Meistarklase dalībniekiem ir bez maksas, taču nepieciešams reģistrēties, jo vietu skaits ir ierobežots. Reģistrējies šeit – https://www.digip.lv/reg/chatgpt-mk

Meistarklase ir paredzēta, lai sniegtu vērtīgas atziņas un praktiskas stratēģijas, kas palīdzētu uzņēmējiem sasniegt savus biznesa mērķus. Izmantojot ChatGPT, dalībnieki uzzinās, kā izmantot tehnoloģijas un inovācijas, lai veicinātu sava biznesa izaugsmi, optimizētu mārketinga stratēģijas un uzlabotu klientu iesaisti.

Finansē Eiropas Savienība un Eiropas Savienība – NextGenerationEU. Tomēr paustie uzskati un viedokļi  ir tikai autora(-u) uzskati un viedokļi un ne vienmēr atspoguļo Eiropas Savienības vai Eiropas Komisijas  uzskatus un viedokļus. Par tiem nav atbildīga ne Eiropas Savienība, ne Eiropas Komisija.

Informācija tiešsaistē:
Mērķa auditorija:
Darbaspēka digitālās prasmes.
Mērķa grupa:
Uzņēmēji
Digitālās tehnoloģijas/specializācija:
Mākslīgais intelekts
Digitālās prasmes
Digitālo prasmju līmenis:
Pamata
Ģeogrāfiskais tvērums - valsts:
Latvija
Mācību specializācijas virziens:
Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas
Valoda:
Latviešu
Iniciatīvas veids:
Nacionālā iniciatīva
Pasākuma veids:
Klātienes
Laika zona:
Europe/Riga
Sākuma datums:
25/04/2023 18:00:00
Beigu datums:
25/04/2023 19:00:00