NVA meistarklase: darba tirgus prognožu platformu izmantošana

NVA meistarklase: darba tirgus prognožu platformu izmantošana

  • 17. marts, 2022. gads
  • 0 comments

Darba tirgus prognožu rīks sniedz informāciju par darbaspēka pieprasījuma un piedāvājuma dinamiku dažādās profesijās, nozaru grupās, dažādos reģionos un valstī kopumā. Interaktīvā veidā atspoguļotas īstermiņa, vidēja un ilgtermiņa prognozes un atalgojuma diapazons dažādās profesijās.

22. martā plkst.10.00 – 11.00 Nodarbinātības valsts aģentūras karjeras konsultanti vadīs bezmaksas tiešsaistes meistarklasi “Darba tirgus prognožu platformas izmantošana”. Prognozēs pieejama informācija par TOP 10 profesijām pēc vidējās algas un pieprasījuma un būtiskākajām prasmju kopām, kas nepieciešamas atbilstošās profesiju grupas darbiniekiem. Piemēram sadaļā “Augstskolu tops” var gūt ieskatu par izglītības iestāžu absolventu nodarbinātības datiem iegūtās izglītības līmeņa griezumā.

Pasākums notiks Digitālā nedēļa 2022 Latvijā ietvaros. Tā Latvijā tiek organizētas Eiropas kampaņas ALL DIGITAL Weeks 2022 ietvaros.

Ja Jums ir jautājumi vai neskaidrības, lūdzu sazinieties ar NVA karjeras konsultantēm Kristīni Ozoliņu (e-pasts Kristine.Ozolina@nva.gov.lv) vai Agnesi Metuzāli (e-pasts Agnese.Metuzale@nva.gov.lv).

Pieteikšanās pasākumam šeit: https://ej.uz/m83n

#eprasmes22 #ADWeeks2022

Mērķa auditorija:
Digitālās prasmes visiem
Mērķa grupa:
Sabiedrība kopumā
Digitālās tehnoloģijas/specializācija:
Digitālās prasmes
Digitālo prasmju līmenis:
Pamata
Ģeogrāfiskais tvērums - valsts:
Latvija
Mācību specializācijas virziens:
Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas
Valoda:
Latviešu
Iniciatīvas veids:
Nacionālā iniciatīva
Pasākuma veids:
Virtuālais tiešraides
Laika zona:
Europe/Riga
Sākuma datums:
22/03/2022 10:00:00
Beigu datums:
22/03/2022 11:00:00