NVA meistarklase: izglītības iespējas tiešsaistes mācību platformās

NVA meistarklase: izglītības iespējas tiešsaistes mācību platformās

  • 17. marts, 2022. gads
  • 0 comments

Meistarklasē pie Nodarbinātības valsts aģentūras karjeras konsultantiem varēs noskaidrot  kādas izglītības iespējas ir tiešsaistes platformās. NVA piedāvā bezdarbniekiem, darba meklētājiem, kā arī nodarbinātajiem iespēju pilnveidot savas profesionālās prasmes un iemaņas, iespēju apgūt darba tirgū pieprasītās zināšanas. Dažādās jomās, piemēram, uzņēmējdarbība; datorzinības; datu zinātne; IT; vadības zinības. Dažādās platformās Coursera, EdX, Futurelearn, MiriadaX un citās.

23. martā plkst.10.00 – 11.00 visi interesenti tiek aicināti piedalīties bezmaksas tiešsaistes meistarklasē  “Izglītības iespējas tiešsaistes mācību platformās”. Meistarklases laikā dalībnieki varēs uzzināt, kā orientēties tiešsaistes platformu piedāvājumā; kā izvēlēties un kā un vai izmantot NVA finansiālo atbalstu mācībām tiešsaistes platformās, jo NVA ir pakalpojums, kas sniedz finansiālu atbalstu šo kursu apguvei līdz pat 500 eiro apmērā (iespējams pat priekšfinansējums 50%) un trešdienas meistarklases laikā tad var gūt plašāku informāciju gan par platformām, gan par NVA pakalpojumu.

Pasākums notiks Digitālā nedēļa 2022 Latvijā ietvaros. Tā Latvijā tiek organizētas Eiropas kampaņas ALL DIGITAL Weeks 2022 ietvaros.

Ja Jums ir jautājumi vai neskaidrības, lūdzu sazinieties ar NVA karjeras konsultantēm Santu Hemmingu (e-pasts Santa.Hemminga@nva.gov.lv) vai Elīna Januška (e-pasts Elina.Januska@nva.gov.lv).

Pieteikšanās pasākumam šeit: https://ej.uz/vogj

#eprasmes22 #ADWeeks2022

Mērķa auditorija:
Digitālās prasmes visiem
Mērķa grupa:
Jaunieši, skolēni
Dažādās nozarēs strādājošie
Bezdarbnieki un darba meklētāji
Sabiedrība kopumā
Studenti
IKT speciālisti un profesionāļi
Skolotāji; pasniedzēji
Pašvaldību un valsts iestāžu darbinieki
Digitālās tehnoloģijas/specializācija:
Digitālās prasmes
Digitālo prasmju līmenis:
Pamata
Ģeogrāfiskais tvērums - valsts:
Latvija
Mācību specializācijas virziens:
Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas
Valoda:
Latviešu
Iniciatīvas veids:
Nacionālā iniciatīva
Pasākuma veids:
Virtuālais tiešraides
Laika zona:
Europe/Riga
Sākuma datums:
23/03/2022 10:00:00
Beigu datums:
23/03/2022 11:00:00