Publiskās pārvaldes digitālās akadēmijas atklāšanas konference “Digitālo prasmju spēks”

Publiskās pārvaldes digitālās akadēmijas atklāšanas konference “Digitālo prasmju spēks”

  • 18. janvāris, 2024. gads
  • 0 comments

31. janvārī no plkst. 10.00 līdz 16.00 notiks valsts un pašvaldības iestāžu pārstāvji tiek aicināti uz konferenci “Digitālo prasmju spēks”, ko organizē Valsts administrācijas skola.

Uz atklāšanas konferenci klātienē aicināti iestāžu vadītāji, digitālie vēstneši, nozares eksperti un Valsts administrācijas skolas sadarbības partneri. Attālināti – varēs sekot līdzi ikviens publiskās pārvaldes profesionālis.

Atzīmējot 30 gadu jubileju, Valsts administrācijas skola aicina tikties konferencē, kura šoreiz tiks veltīta digitālās transformācijas tēmai. Iedvesmojoši lektori, dalīšanās ar pieredzi, paneļdiskusija, praktiskas darbnīcas, pārsteigumi un iedvesma pārmaiņām digitalizācijas jomā – tas viss sagaida pasākuma dalībniekus. Konferences dalībniekiem būs iespēja pārdomāt: kādas digitālās prasmes ir nepieciešamas viņu komandai un organizācijai, kādi procesu pārveidojumi ir nepieciešami, un kādas pārmaiņas viņi vēlētos nest cauri digitālajai transformācijai?

Konference veltīta digitālās transformācijas tēmai, lektoru prezentācijās un paneļdiskusijā meklējot atbildes uz jautājumiem šādās tēmās:

  • Digitalizācija: Domāt, darīt digitāli: Kas mums, publiskajā pārvaldē strādājošajiem, nepieciešams, lai adaptētos strauji mainīgajai digitālajai videi? Ko tas mums dos un kā tikt galā ar pārmaiņu izaicinājumiem?
  • Digitālā transformācija: Kādas atšķirības starp digitalizāciju un digitālo transformāciju? Kā digitālā transformācija var veicināt publiskā sektora darbības efektivitāti un kā tā var palīdzēt nodrošināt augstāku pakalpojumu kvalitāti iedzīvotājiem.
  • Cits mācīšanās laikmets: Jauni kompetenču modeļi un mācīšanās sistēmas izstrāde un ieviešana atbilstoši mūsdienu digitālajām tendencēm. Kādas digitālās prasmes ir nepieciešamas efektīvai darbībai publiskajā pārvaldē un kā šīs prasmes iegūt un pilnveidot?

Reģistrācija konferencei tiešsaistē šeit.

Digitālās akadēmijas mērķis: Digitālās akadēmijas programmās paredzēs nodrošināt mācības 62 900 publiskajā pārvaldē nodarbinātajiem. Lai sekmētu inovāciju aprobēšanu un testēšanu pārvaldē, programma paredz iespēju ne tikai iegūt zināšanas, prasmes, bet atbalstīs arī prototipu izveidi un ieviešanu.

Konference tiek īstenota ar Eiropas Savienības Atveseļošanas fonda projekta Nr.2.3.2.2.i.0/1/23/I/VARAM/001 “Publiskās pārvaldes digitālā akadēmija” atbalstu.

Informācija tiešsaistē:
Sākuma datums:
31/01/2024 10:00:00
Beigu datums:
31/01/2024 16:00:00
Mērķa auditorija:
Darbaspēka digitālās prasmes.
Digitālās prasmes IKT profesionāļiem un digitālajiem ekspertiem.
Digitālās prasmes izglītībā.
Digitālās prasmes visiem
Mērķa grupa:
Pašvaldību un valsts iestāžu darbinieki
Dažādās nozarēs strādājošie
Sabiedrība kopumā
Digitālās tehnoloģijas/specializācija:
Kiberdrošība
Mākslīgais intelekts
Digitālās prasmes
Digitālo prasmju līmenis:
Pamata
Vidējs
Augsts
Eksperta
Ģeogrāfiskais tvērums - valsts:
Latvija
Mācību specializācijas virziens:
Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas
Valoda:
Latviešu
Iniciatīvas veids:
Nacionālā iniciatīva
Pasākuma veids:
Jauktā tipa
Laika zona:
Europe/Riga