Smiltenes bibliotēkā nodarbība “Mākslīgā intelekta radīti teksti, attēli un video – izklaide, praktiski noderīgi vai krāpniecības risks?”

Smiltenes bibliotēkā nodarbība “Mākslīgā intelekta radīti teksti, attēli un video – izklaide, praktiski noderīgi vai krāpniecības risks?”

  • 29. aprīlis, 2024. gads
  • 0 comments

Smiltenes novada bibliotēkā “Digitālās nedēļas 2024″ ietvaros notiks nodarbība par mākslīgā intelekta rīkiem. Dalībniekiem būs iespēja stiprināt medijpratību, iepazīstoties ar mākslīgā intelekta rīku darbību un mēģinot izvērtēt sintezēto attēlu, video un audio ierakstu autentiskumu. Nodarbību vadīs Klinta Ločmele, komunikācijas zinātnes doktore un medijpratības eksperte.

Nodarbības norises vieta Smiltenes bibliotēkā, Dakteru ielā 27 (vidusskolas dienesta viesnīcas 1.stāvā). Vietu skaits ir ierobežots, lūgums iepriekš pieteikties, zvanot 26449145.

Pasākuma līdzorganizētājs ir EUROPE DIRECT Vidzeme. Europe Direct ir Eiropas Komisijas informācijas centru tīkls, kas darbojas visās Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīs, lai sniegtu bezmaksas informāciju ikvienam iedzīvotājam par ES darbības jomām, kā arī aicinātu ikvienu iesaistīties ES notiekošajos procesos un izmantot iespējas, ko sniedz dalība ES. EUROPE DIRECT Vidzeme darbību finansiāli atbalsta Eiropas Komisija.

#eprasmes24 #ADweeks24

Mērķa auditorija:
Digitālās prasmes visiem
Mērķa grupa:
Dažādās nozarēs strādājošie
Seniori
Sabiedrība kopumā
Digitālās tehnoloģijas/specializācija:
Mākslīgais intelekts
Digitālās prasmes
Kiberdrošība
Digitālo prasmju līmenis:
Vidējs
Ģeogrāfiskais tvērums - valsts:
Latvija
Mācību specializācijas virziens:
Personal skills and development
Valoda:
Latviešu
Iniciatīvas veids:
Reģionālā iniciatīva
Pasākuma veids:
Klātienes
Laika zona:
Europe/Riga
Sākuma datums:
15/05/2024 12:00:00
Beigu datums:
15/05/2024 14:00:00