Starptautiskā tiešsaistes konference “Nākotnes darbs 2022: tendences, kas ietekmēs nodarbinātību”

Starptautiskā tiešsaistes konference “Nākotnes darbs 2022: tendences, kas ietekmēs nodarbinātību”

  • 9. maijs, 2022. gads
  • 0 comments

2022.gada 12. maijā no pulksten 13.00 līdz 18.00 mājaslapā www.futureofjobs.lv un Facebook vietnē norisināsies tiešsaistes konference “Nākotnes darbs 2022: tendences, kas ietekmēs nodarbinātību”.

Konferences norise būs publiski pieejama ikvienam interesentam bez maksas pasākuma oficiālajā Facebook vietnē un mājaslapā www.futureofjobs.lv, kā arī Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapā. Lai gūtu iespēju ne tikai vērot konferenci, bet arī uzdot jautājumus runātājiem, iesaistīties diskusijās un piekļūt prezentāciju materiāliem, nepieciešams  reģistrēt savu dalību konferences mājaslapā www.futureofjobs.lv.

Konferencē piedalīsies un to atklās:

  • Latvijas Republikas Ministru prezidents Krišjānis Kariņš,
  • Rīgas mērs Mārtiņš Staķis,
  • Latvijas Republikas Labklājības ministrs Gatis Eglītis
  • Nodarbinātības valsts aģentūras direktore Evita Simsone.

Ar jaunākajām pētījumu un datu prezentācijām dalīsies Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijā (OECD) darba tirgus eksperte Anja Meierkord, Masačūsetsas Tehnoloģiju institūta (MIT) Sloan vadības skolas vecākais pasniedzējs Dr. George Westerman, starptautiskā vadības konsultāciju uzņēmuma McKinsey & Company Nākotnes darba eksperts Marco Dondi, kā arī Apvienoto Nāciju Organizācijas Starptautiskās Darba organizācijas vecākais ekonomists Daniel Samaan.

Savukārt ar pieredzes stāstiem, publiskā un privātā sektora perspektīvu kvalifikācijas uzlabošanas (upskilling) un pārkvalificēšanās (reskilling) jautājumos dalīsies Luksemburgas Nacionālās nodarbinātības aģentūras direktore Isabelle Schlesser, Rail Baltica kopuzņēmuma RB Rail tehniskais direktors un valdes loceklis Marc-Philippe El Beze, starptautiskā jaunuzņēmuma Pipedrive tehnoloģiju direktors Agur Jogi un Swedbank akadēmijas vadītāja Dace Amsila. Konferenci moderēs Latvijas Universitātes (LU) asociētais profesors Daunis Auers un konsultāciju uzņēmuma ERDA biznesa partnere Pārsla Baško.

 

Informācija tiešsaistē:
Mērķa auditorija:
Darbaspēka digitālās prasmes.
Mērķa grupa:
Uzņēmēji
Politikas veidotāji
Sabiedrība kopumā
Digitālās tehnoloģijas/specializācija:
Digitālās prasmes
Digitālo prasmju līmenis:
Pamata
Vidējs
Augsts
Eksperta
Ģeogrāfiskais tvērums - valsts:
Latvija
Lietuva
Igaunija
Eiropas savienība
Mācību specializācijas virziens:
Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas
Valoda:
Angļu
Latviešu
Iniciatīvas veids:
Nacionālā iniciatīva
Pasākuma veids:
Virtuālais tiešraides
Laika zona:
Europe/Riga
Sākuma datums:
12/05/2022 13:00:00
Beigu datums:
12/05/2022 18:00:00
Valsts:
Latvija