Tiešraide “Tehnoloģijas, kas mainīs pasauli”

Tiešraide “Tehnoloģijas, kas mainīs pasauli”

  • 4. maijs, 2022. gads
  • 0 comments

Pēdējos divos pandēmijas gados uzņēmumi pētīja un ieviesa jaunas digitālās iespējas un pieredzi, kā arī cilvēki strādāja, komunicēja un pavadīja laiku virtuāli tādā mērā, kādā viņi iepriekš to negaidīja. Digitalizācija ir pieņēmusies spēkā, uzņēmumi turpina pāriet uz mākoņtehnoloģijām, ievieš un uzlabo tiešsaistes pārdošanu un klientu pieredzi, vienlaikus valstis aktīvi strādā pie digitālo valūtu pilotprojektiem, kā arī ir palielinājies pieprasījums pēc mākslīgā intelekta, paplašinātās realitātes, blokķēdes tehnoloģijām, lietu interneta, 5G utt. Tehnoloģijas attīstās un piedāvā jaunas iespējas, tāpēc svarīgi apzināties, kādos laikos dzīvojam un būt lietas kursā par to, kā tehnoloģijas zinātnisko fantastiku pārvērš realitātē.

Katru gadu informācijas tehnoloģiju uzņēmums Accenture (viens no IT Izglītības fonda dibinātājiem un atbalstītājiem) veic visaptverošu tehnoloģiju tendenču pētījumu vairākās valstīs. 2022. gads nav izņēmums.

Accenture Inovāciju vadītājs Baltijā Kristaps Banga 11. maijā, plkst. 15:00, Delfi tiešraidē (www.delfi.lv) iepazīstinās ar šā gada tehnoloģiju tendenču pētījumu.

 Liela loma turpmāk būs digitālo un IT prasmju pilnveidei, tāpēc laipni aicinām Jūs rezervēt laiku savos kalendāros un pievienoties pasākumam Delfi tiešraidē.

Sākuma datums:
11/05/2022 15:00:00
Beigu datums:
11/05/2022 16:00:00
Mērķa auditorija:
Darbaspēka digitālās prasmes.
Digitālās prasmes IKT profesionāļiem un digitālajiem ekspertiem.
Mērķa grupa:
IKT speciālisti un profesionāļi
Politikas veidotāji
Dažādās nozarēs strādājošie
Uzņēmēji
Pašvaldību un valsts iestāžu darbinieki
Digitālās tehnoloģijas/specializācija:
Digitālās prasmes
Digitālo prasmju līmenis:
Vidējs
Eksperta
Augsts
Ģeogrāfiskais tvērums - valsts:
Latvija
Mācību specializācijas virziens:
Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas
Valoda:
Latviešu
Iniciatīvas veids:
Nacionālā iniciatīva
Pasākuma veids:
Virtuālais tiešraides
Laika zona:
Europe/Riga