Tiešsaistes pasākums “Talsu Galvenās bibliotēkas veidotās un abonētās datubāzes”

Tiešsaistes pasākums “Talsu Galvenās bibliotēkas veidotās un abonētās datubāzes”

  • 11. marts, 2022. gads
  • 0 comments

Digitālās nedēļas 2022 Latvijā 23. marta tēma – “Pakalpojumi un digitālā identitāte”. Talsu Galvenā bibliotēka saviem lasītājiem kā vienu no pakalpojumiem piedāvā dažādas veidotās un abonētās datubāzes, ar kuru palīdzību iespējams iegūt pārbaudītu un uzticamu informāciju ikdienas vajadzībām, izklaidei, mācībām un darbam.

23. martā plkst. 12:00 norisināsies bezmaksas tiešsaistes pasākums “Talsu Galvenās bibliotēkas veidotās un abonētās datubāzes”. Šajā pasākumā bibliotēkas darbinieces iepazīstinās ar Talsu Galvenās bibliotēkas veidotajām datubāzēm – Talsu novada bibliotēku elektronisko kopkatalogu, novadpētniecības datubāzi un Digitālo biogrāfisko vārdnīcu “Dižļaudis”. Tiks stāstīts arī  par Talsu Galvenās bibliotēkas abonētajām datubāzēm – Letonika, News.lv un Britannica Online Library Edition.

Šajā pasākumā varēsiet uzzināt, kā šīm datubāzēm iespējams piekļūt, kādu informāciju iespējams iegūt un kā to meklēt, kādas iespējas sniedz elektroniskais kopkatalogs un dažādas citas interesantas lietas. Noslēgumā būs iespējams uzdot savus jautājumus par dzirdēto.

Pasākums norisināsies tiešraidē platformā Zoom un Talsu Galvenās bibliotēkas Facebook lapā. Ieraksts pēc pasākuma būs pieejams Talsu Galvenās bibliotēkas tīmekļvietnē. Platformā Zoom pieslēgšanās sākot no plkst. 11:45. Pieslēdzoties Zoom, būs iespēja uzdot sev interesējošos jautājumus.

Saite uz pasākumu: ej.uz/9dy8 (Parole: 290318)

Pasākums notiks Digitālā nedēļa 2022 Latvijā ietvaros. Tā Latvijā tiek organizētas Eiropas kampaņas ALL DIGITAL Weeks 2022 ietvaros.

#eprasmes22 #ADWeeks2022

Mērķa auditorija:
Digitālās prasmes visiem
Mērķa grupa:
Jaunieši, skolēni
Studenti
Sabiedrība kopumā
Digitālās tehnoloģijas/specializācija:
Digitālās prasmes
Digitālo prasmju līmenis:
Pamata
Ģeogrāfiskais tvērums - valsts:
Latvija
Mācību specializācijas virziens:
Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas
Valoda:
Latviešu
Iniciatīvas veids:
Vietējā iniciatīva
Pasākuma veids:
Virtuālais tiešraides
Laika zona:
Europe/Riga
Sākuma datums:
23/03/2022 12:00:00
Beigu datums:
23/03/2022 13:00:00