Finansējuma iespējas

0
Finansējums

Izsludināts EIT finansējuma konkurss inovācijām kultūrā

Jaunā Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūta zināšanu un inovāciju kopiena “Kultūra un radošums” līdz 31. maijam aicina pieteikt dažādu nozaru kultūras un radošo industriju projektus finansējuma saņemšanai 2024.–2025. gadā.

  • 23. maijs, 2023. gads
0
Finansējums

Lielie dati nākamās paaudzes enerģijai (BD4NRG)

Latvijas vides investīciju fonds (LVIF) projekta “Lielie dati nākamās paaudzes enerģijai (BD4NRG)” ietvaros izsludina uzsaukumu mazajiem un vidējiem uzņēmumiem, kā arī jaunuzņēmumiem finansiāla atbalsta saņemšanai līdz 60 000 EUR, izstrādājot jaunus pakalpojumus un prototipus lielo datu pārvaldības un analītisko servisu jomā enerģētikā.

  • 8. novembris, 2022. gads
0
Finansējums

Mākslīgais intelekts nākamās paaudzes enerģētikai (I-NERGY)

Projekta “I-NERGY” mērķis – nodrošināt enerģētikas sektora specifikai pielāgotu mākslīgā intelekta risinājumu dizainu un pilotēšanu, kapitalizējot inovatīvākos mākslīgā intelekta risinājumus, kā arī IoT (Internet of Things) un datu analīzes tehnoloģijas.

  • 25. oktobris, 2022. gads
0
Finansējums

LIAA projektu konkurss “Labās prakses pārņemšana”

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra ir izsludinājusi projektu konkursu “Labās prakses pārņemšana”, pamatota augsta līmeņa apmācību projekta atbalsts, radot ietekmi uz produktivitāti, eksportspēju un augstas pievienotas vērtības produktu vai pakalpojumu radīšanu.

  • 6. oktobris, 2022. gads
0
Finansējums

IKT nozares uzņēmumiem iespēja saņemt finansiālu atbalstu darbinieku apmācībām

IKT nozares uzņēmumiem ir iespēja saņemt finansiālu atbalstu, lai ar apmācību palīdzību paaugstinātu nodarbināto IKT profesionāļu kvalifikāciju, sekmējot tehnoloģisko inovāciju ieviešanu un produktivitātes paaugstināšanu, tādējādi veicinot inovatīvo uzņēmumu skaita palielināšanos, IKT nozares eksporta īpatsvara pieaugumu un IKT nozares izaugsmi.

  • 5. oktobris, 2022. gads
0
Finansējums

DIGITAL Europe programma

29. septembrī sākas pieteikumu pieņemšana DIGITAL Europe programmas ietvaros pieejamajam finansējumam universitātēm, pētniecības centriem un uzņēmumiem bakalaura un maģistra studiju programmu attīstīšanai.

  • 28. septembris, 2022. gads