E-mācību platforma CloudStudy

E-mācību platforma CloudStudy

 • 29. janvāris, 2024. gads
 • 0 comments
Labākās prakses

CloudStudy ir interaktīva platforma e-mācībām tiešsaistē, kuru izstrādājusi uzņēmums SIA Corporate Solutions ar mērķi atvieglot uzņēmuma mācību koordinācijas procesu un nodrošināt studentiem ērtu veidu, kā apgūt jaunas zināšanas. Kiberdrošības mācību veikšana uzņēmumā nodrošina drošības risku samazināšanu gan uzņēmumā, gan valstī kopumā.

CloudStudy piedāvātais kibedrošības mācību saturs ir interaktīvs un viegli uztverams, platforma ir intuitīva un viegli lietojama. Viena no klientu pētījumiem ietvaros, 94% darbinieki bija apmierināti ar šo e-mācību platformu un piedāvāto saturu. Pēc mācību satura apgūšanas klientu uzņēmumos ir būtiski samazinājies pikšķerēšanas simulācijā izkritušo darbinieku skaits.

Galvenās platformas priekšrocības:
 • Dizaina un funkcionālā vienkāršība – klients var uzsākt un pārvaldīt e-mācību procesu praktiski bez mācību nepieciešamības.
 • Korporatīvās vajadzības ir sistēmas stūrakmens – platforma ietver visu nepieciešamo, lai efektīvi ieviestu un pārvaldītu e-mācības.
 • Infrastruktūra nav nepieciešama – platforma ir veidota uz pašām modernākajām web tehnoloģijām, lietotājiem būs nepieciešami tikai tīmekļa pārlūki.
CloudStudy kiberdrošības risinājums ir balstīts uz mikroapmācību principa, kur katras mācību modulis nav garāks par 10 minūtēm un sastāv no animētiem video ar interaktivitātes elementiem.
Kiberdrošības e-mācību un pikšķerēšanas uzbrukumu simulācijas un aizsardzības risinājums dePhish 
 • Pasaules klases animēts e-mācību saturs – jautras un pamācošas animācijas filmas, viegli uztverami mācību video, interaktīvi uzdevumi.
 • Pikšķerēšanas simulācija kā daļā no e-mācībām – studenti tiks automātiski pakļauti pikšķerēšanas mācību procesā.
 • Agrīna kiberdrošības vājo posmu atklāšana – dePhish ļaus pēc iespējas drīzāk atklātu studentus, kas kļūdās biežāk, jo tie tiks pārbaudīti pastiprināti.
 • dePhish poga MS Outlook uzbrukumu ziņošanai – lietotāji ziņos jebkurus aizdomīgus e-pastus izvērtēšanai jūsu IT drošības speciālistiem.

Sistēma un kibedrošības mācību saturs ir lokalizēti 7 valodās. Regulāri tiek pilnveidota gan sistēmas funkcionalitāte, gan piedāvātais saturs, gan pikšķerēšanas simulāciju veidnes, nodrošinot, ka piedāvātās mācības ir aktuālas, internaktīvas un saistošas. Vairāk par platformā piedāvātajām funkcionālajām iespējām uzzināsiet ŠEIT.

Šobrīd klientu skaits, kas ir izmantojuši CloudStudy produktu pārsniedz 100, kopējais veikto mācību skaits ap 50 000. Gada sākumā īstenotās bezmaksas kampaņas ietvaros maziem uzņēmumiem tika apmācīti vairāk nekā 30 uzņēmumu darbinieki.

Galvenie rezultatīvie rādītāji un gala lietotāju ieguvumi:

 • Investīciju atdeve no e-mācībām ir līdz pat 50% lielāka, salīdzinot ar klātienes mācībām (Syberworks).
 • E-mācības rada vidēji par 60% mazāku laika patēriņu mācībām, salīdzinot ar klātienes mācībām (Brandon-Hall Study).
 • E-mācības patērē par 90% mazāk enerģijas, samazinot radītos CO2 izmešus par 85% (KDW).

E-mācību katalogs pieejams šeit.

Aizpildi formu un izmēģini jau šodien!

#CloudStudy #CyberSecurity

Informācija tiešsaistē:
Mērķa auditorija:
Digitālās prasmes IKT profesionāļiem un digitālajiem ekspertiem.
Darbaspēka digitālās prasmes.
Digitālās prasmes visiem
Digitālās tehnoloģijas/specializācija:
Kiberdrošība
Digitālās prasmes
Digitālo prasmju līmenis:
Pamata
Vidējs
Augsts
Eksperta
Ģeogrāfiskais tvērums - valsts:
Eiropas savienība
Mācību specializācijas virziens:
Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas
Iniciatīvas veids:
Nacionālā iniciatīva
Finansējuma tips:
Privāts