Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

  • 5. septembris, 2022. gads
  • 0 comments
Partneris

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) mērķis ir palīdzēt augt uzņēmumiem, sākot no labas un perspektīvas idejas līdz pat pasaules līmeņa atpazīstamībai eksporta tirgos.

LIAA piedāvā atbalstu uzņēmējiem, kas meklē noieta tirgus ārvalstīs un aicina izmantot aģentūras piedāvātos pakalpojumus – dibināt jaunus kontaktus tirdzniecības misijās, nacionālajos stendos, kontaktbiržās, individuālajās vizītēs un apmeklēt eksporta seminārus. Investīciju piesaistes jomā LIAA veicina uzņēmējdarbības attīstībai labvēlīgu normatīvo aktu izstrādi, kā arī iestājas par stabilu nodokļu politiku, kvalificēta darbaspēka, infrastruktūras un atbalsta instrumentu pieejamību.

Par pakalpojumiem, iespējām attīstīt uzņēmējdarbību un saņemt atbalstu konsultējam attālināti vai pēc iepriekšēja pieraksta klātienē Klientu apkalpošanas nodaļā (Pērses ielā 2). Vispusīgu informāciju par uzņēmējdarbību Eiropas Savienībā var iegūt ar Eiropas Biznesa attīstības tīkla palīdzību, kas darbojas LIAA struktūrā. Reģionos LIAA sniedz pakalpojumus 12 biznesa inkubatoros un 5 atbalsta vienībās, nodrošinot iespēju uzņēmējiem iesaistīties 6 mēnešu pirmsinkubācijas vai inkubācijas programmā, kuras maksimālais ilgums ir līdz 4 gadiem. Savukārt Rīgā darbojas Radošo industriju biznesa inkubators. Biznesa inkubatoru programma orientēta uz tiem biznesa uzsācējiem, kuriem ir mērķis strauji augt un eksportēt savas preces vai pakalpojumus.

LIAA aktualitātēm latviešu valodā iespējams sekot līdz sociālajos tīklos https://www.facebook.com/LIAALatvija un https://twitter.com/LIAALatvija, bet angļu valodā https://www.linkedin.com/company/investment-and-development-agency-of-latvia/mycompany/ un https://www.instagram.com/magneticlatvia/

Nacionālās Digitālo prasmju partnerības partneris:
Organizācijas tips:
Publiska iestāde
Mērķa auditorija:
Darbaspēka digitālās prasmes.
Digitālās prasmes IKT profesionāļiem un digitālajiem ekspertiem.
Digitālās tehnoloģijas/specializācija:
Digitālās prasmes
Ģeogrāfiskais tvērums - valsts:
Latvija
Mācību specializācijas virziens:
Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas