Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs

Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs

  • 1. decembris, 2021. gads
  • 0 comments
Partneris

LVRTC ir 100% valstij piederošs IKT infrastruktūras uzņēmums, kas klientiem nodrošina datu centru, datu pārraides fiziskās šķiedras nomas, mākoņdatošanas pakalpojumus, kiberdrošības pakalpojumus valsts pārvaldes iestādēm, radio un TV apraides pakalpojumus, kā arī droša elektroniskā paraksta un e-Identitātes pakalpojumus iedzīvotājiem un organizācijām.

LVRTC nodrošinātie e-Identitātes apliecināšanas rīki – eParaksts mobile, eID un eParaksta karte ir saņēmuši nacionāla elektroniskās identifikācijas rīka kvalifikāciju un to izmantošana digitālajā vidē pielīdzināma personu apliecinoša dokumenta uzrādīšanai klātienē.

eParaksta un e-Identitāte pakalpojumus ar eParaksts mobile un eID karti gan privātpersonas, gan organizācijas saņem bez maksas. LVRTC bez maksas nodrošina arī eParaksta funkcionalitāšu integrācijas risinājumu iestādēm un organizācijām. LVRTC ir dibināts 1924.gadā.

LVRTC reizi mēnesī rīko apmācības par eParakstu. Apmācību laikā tiek sniegta informācija par to, kas ir elektroniskais paraksts un elektroniski parakstīti dokumenti, kā arī par eParaksta iegūšanu un lietošanu praksē. Apmācības notiek attālināti MS Teams platformā.

Apmācības notiek latviešu valodā un ilgst ~1,5 stundu. Informācija par apmācībām tiek publicēta eParaksts.lv sadaļā “Jaunumi” un eParaksts sociālajos tīklos (Facebook,Twitter).

Nacionālās Digitālo prasmju partnerības partneris:
Organizācijas tips:
Publiska iestāde
Mērķa auditorija:
Darbaspēka digitālās prasmes.
Digitālās prasmes IKT profesionāļiem un digitālajiem ekspertiem.
Digitālās prasmes visiem
Digitālās prasmes izglītībā.
Digitālās tehnoloģijas/specializācija:
Digitālās prasmes
Ģeogrāfiskais tvērums - valsts:
Latvija
Mācību specializācijas virziens:
Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas